Aktuality

EET teď za poloviční cenu

   aktuality

EET teď za poloviční cenuMáme pro vás velmi dobrou zprávu. Vybavení pro EET teď můžete mít za poloviční ceny, a to v mnoha variantách, ze kterých si vybere každý. Především jsou však komplety od EET1 certifikované, dodavatel za ně nese plnou záruku včetně nepřetržitého fungování podle zákona o EET, uchovává vaše data po dobu jedenácti let a poskytuje nepřetržitou technickou podporu a poradenství. Pokud nejste zrovna technický typ, můžete si objednat i instalaci a podrobné předvedení, jak se zařízením pracovat. Přesvědčte se sami, že dostanete opravdovou kvalitu.

Franchise Club: Jak chytře dělat marketingový výzkum (i s omezeným rozpočtem)

   aktuality

Franchise Club: Jak chytře dělat marketingový výzkum (i s omezeným rozpočtem)Zveme vás na 101. diskusní večer Franchise Clubu, který proběhne ve středu 18. ledna 2017 od 17 do 20 hodin v tradičních prostorách klubu GOLEM CLUB / Jazz Republic v Praze 1, Staré Město, Jilská 1a. Lednový klubový večer je určen pro majitele a manažery firem malých i velkých, pro začínající i pokročilé podnikatele. Pro ty, kteří nespoléhají pouze na svou intuici a chtějí se dozvědět zajímavé a praktické informace o využití marketingového výzkumu. Zvláště užitečný bude pro ty, kteří pracují s nízkým rozpočtem na marketing. Proč by vás právě toto téma mělo zajímat?

PARTNER PLUS free

   aktuality

PARTNER PLUS freePravděpodobně máte stejnou zkušenost, jako většina menších podnikatelů: O podpoře malého a středního podnikání se hodně mluví, ale výsledky vypadají jinak. Místo podpory a povzbuzení jde často o pravý opak. Proto vznikl tento program podpory menších podnikatelů PARTNER PLUS. Naplňuji tak poslání intuitivního marketingu být nápomocný podnikatelům, kteří si nemohou dovolit nákladné poradenství, školení a odbornou knihovnu a nedosáhnou ani na dotace poskytované státem. Své vědomosti dávám tedy těm, kteří je nejvíce potřebují.

Samoška opět s poutavým a praktickým programem

   aktuality

Samoška opět s poutavým a praktickým programemOsmnáctý kongres pro tradiční obchod Samoška se blíží. Ve dnech 18. až 19. ledna přijede do Olomouce více jak pět set tradičních obchodníků a jejich dodavatelů, aby se zamysleli nad aktuální situací, dozvěděli se něco nového a načerpali inspiraci pro svoje podnikání. Pojďme se proto podívat na nejzajímavější body hlavního programu, tedy co se bude dít 19. 1. Začíná se tradičně panelovou diskusí, tentokrát na téma obchodní podnikání na venkově. Osobně se nejvíce těším na informace od Zdeňka Skály, který je vždy dobře informován a dokáže data srozumitelně převést do praxe.

Staňte se partnerem nebo účastníkem kongresu Samoška

   aktuality

Staňte se partnerem nebo účastníkem kongresu SamoškaNeztrácejte čas jednotlivými schůzkami se zákazníky z tradičního trhu. Setkejte se na jednom místě s představiteli centrál maloobchodních aliancí a družstev, majiteli i vedoucími prodejen z různých regionů ČR. Navažte novou spolupráci a prohlubte tu stávající. Vyměňujte si zkušenosti, získejte nové informace pro vaše podnikání, inspirujte se. Samoška začíná už 18. 1. 2017, v 19.00 se pak na vás těšíme na párty, která nabídne nejen zábavu, dobré jídlo a pití, ale také možnost navázat nové obchodní kontakty a utužit ty stávající v příjemném prostředí.
 

Stránky