E-book zdarma pro majitele restaurací a kaváren

   aktuality

E-book zdarma pro majitele restaurací a kavárenAčkoliv zatím není jisté, kdy bude elektronická evidence tržeb (EET) spouštěna, jedno je pravděpodobné, totiž že mezi prvními "postihne" oblast stravování, tedy restaurace, hospody, bary, kavárny, cukrárny a další podniky. Řada jejich majitelů už dnes běduje, protestuje na internetu nebo podepisuje petice. Účinné to zřejmě není. Ti chytřejší, mezi které jistě patříte i vy, se začínají zajímat o způsob, jak zvýšit tržby, posílit věrnost hostů a přivést nové. Možná budete mít štěstí a vyberou vás pro televizní pořad Zdeňka Pohlreicha. Ale můžete také začít hned pracovat na novém přístupu - a ten je na rozdíl od televizního pořadu přístupný všem a hned.

Přemýšleli jste někdy, podle čeho se vlastně vaši hosté rozhodují a co se jim děje v hlavě? Chtěli byste to vědět? Znát odpověď na otázku, jak zaměstnat všech pět smyslů? Zjistit, jak to zařídit, abyste mohli zvýšit ceny a vydělávali tak více? Najít lepší nástroje, než jsou slevové portály? Dozvědět se, jak zbytečně neutrácet za neúčinnou propagaci? Najít recept na věrnost zákazníků?

"Můžete začít hned pracovat na novém přístupu"

To vše obsahuje brožura Více hostů, více tržeb (s podtitulem "Jak využívat věrnostní programy v praxi"), kterou si můžete stáhnout zdarma. Po jejím přečtení se možná budete na své podnikání dívat trochu jinýma očima. A budete-li se jejími radami (a dalšími kroky, o kterých se dozvíte) řídit, poznáte to jistě i na obsahu vaší pokladny.

E-book si zdarma stáhněte zde