Systém marketingového řízení prodeje CASHBACK PLUS

   rozvoj

Systém řízení prodeje CASHBACK PLUSJe přirozené, že řídíte svoji prodejnu nebo firmu. Ale řídíte také svůj prodej a marketing? To už tak samozřejmé není. Pokud svůj obchod stavíte hlavně na sledování, jaké zboží a za jaké ceny má konkurence, pak bohužel svůj prodej neřídíte, jen pasivně reagujete na ostatní. Při dnešní silné konkurenci je to problém, protože nemáte své tržby a zisky plně pod kontrolou. Rozhodují o nich vaši velcí konkurenti a nechávají vám jen drobty. Každý podnikatel ale podniká právě proto, aby svobodně rozhodoval o svých prodejích, příjmech a o své budoucnosti. Pokud řízení prodeje přenecháte jiným, co vám z této svobody zbyde? Jestliže si ji chcete zachovat, začněte řídit svůj prodej.


Systém marketingového řízení prodeje

Systém má tři propojené funkce:

  • přivede vám nové zákazníky
  • upevní věrnost vašich současných zákazníků
  • zvýší nebo stabilizuje vaše tržby

Základem systému je program CASHBACK SOLUTIONS, který už používá více jak 4.000 podnikatelů v České republice a na Slovensku a jehož karty mají v této oblasti tři čtvrtiny milionu zákazníků. Tento program poskytuje informace o zákaznících a některé nástroje k jejich využití. CASBACK PLUS k tomu pak přidává ještě to, co je v podstatě nejdůležitější: informace, nástroje a poradenství, jak to všechno využít k tomu, abyste skutečně měli svůj prodej pod kontrolou a nenechali si diktovat konkurencí.

Stáhněte si e-book o programu CASHBACK PLUS


Poradce zdarma

CASHBACK PLUS je postaven na mých více jak dvacetiletých zkušenostech v oblasti maloobchodního prodeje a marketingu. S ním tedy získáte nejen program a karty pro své zákazníky, ale také "svého" marketéra a poradce, řadu zajímavých informací a rad, jak ovlivnit chování nakupujících. Ne náhodou jsem častým řečníkem na kongresu pro tradiční obchodníky Samoška. To všechno navíc dostanete v ceně, nemusíte platit nic navíc.

Stáhněte si e-book "Svět obchodu se mění"


Informujte se

Vyžádejte si bezplatnou osobní návštěvu a posouzení, jestli je CASHBACK PLUS pro vaše podnikání (prodejnu) vhodný a přinese vám očekávané přínosy.

Můžete dále pokračovat na: