Partnerství pro malé a střední podnikání

   rozvoj

Systém řízení prodeje CASHBACK PLUSJak se cítíte v moderních vlacích? Líbí se vám, když se k cíli své cesty blížíte rychlostí mnohem vyšší než v autě, a přitom se vším pohodlím? Když vám palubní personál přinese občerstvení nebo noviny, když se můžete připojit k wi-fi či se podívat na film? A asi také oceníte, že pak vystoupíte svěží, ne jako po pěti hodinách cesty automobilem.
Co to má společného s podnikáním? I tady je možné spoléhat se jenom na sebe, jako když točíte volantem, nebo v ceně "jízdenky" získat personál, který vám cestu za podnikatelským cílem usnadní a zpříjemní.

Naše partnerství je takovým pomyslným vlakem. Kdo "jede" s námi, má k dispozici všechny naše služby. Partnerům dodáváme knihy, informace, školení, poradenství a další podporu s jediným cílem - aby jejich podnikání fungovalo, aby využívali všech možností a prosperovali. Nic neřídíme, nic nenutíme, v ničem vás neomezujeme, jen sloužíme k vašemu prospěchu.
Podobně jako vlakový personál se snažíme o to, abyste ke svému cíli dorazili dříve a svěží. A to za cenu zvýhodněné jízdenky.


Co vám partnerství přinese

  • nové zákazníky
  • posílení věrnosti dosavadních zákazníků
  • marketingové a prodejní návody zvyšující tržby v průměru o 30%
  • školení a nepřetržitou péči
  • chytrou propagaci

Neustále hledáme a v praxi testujeme nové marketingové a prodejní postupy, abyste si udrželi náskok před konkurencí.

Sáhněte si zdarma knihu "Prodejna v 21. století"


Proč se stát partnerem

Čísla z posledních statistik uvádějí výmluvně, jak jsou na tom tradiční menší a střední obchodníci:

  • tržby hypermarketů rostou
  • tržby nákupních center rostou
  • tradiční obchodníci krachují

Obraťte tento trend s podporou jednoho z nejvýznamnějších odborníků na malé a střední podnikání a tradiční maloobchod u nás. Staňte se partnerem.

Stáhněte si e-book "Svět obchodu se mění"


Vyplatí se to?

Vaše "jízdné" je investicí a každá investice se musí přinejmenším zaplatit. To je naše krédo. Stejně jako na železnici, někde se jen vezete a někde za ty samé peníze dostanete pozornou péči a řadu služeb. Cash-back znamená peníze nazpět a my vám garantujeme, že to platí i ve vašem případě.

Stáhněte si e-book o programu partnerství CASHBACK PLUS


Informujte se

Rádi vám nezávazně předvedeme, co vám může přinést partnerství s námi. Napište nám:

Můžete dále pokračovat na: