Systém marketingového řízení prodeje CASHBACK PLUS

   rozvoj

Systém řízení prodeje CASHBACK PLUSMůže si malý a střední podnikatel dovolit platit více jak 50 tisíc korun ročně za marketingové poradenství? Může si dovolit nabízet své zboží nebo služby za poloviční cenu a ještě platit 25% provizi? Může si dovolit utrácet pět procent za to, že k němu přijde nakoupit zákazník se stravenkou, když by přišel i bez ní? Nemůže, ale přesto to dělá. Považuje takové marketingové chování za nutné, protože jiné nezná. Pokud jste přišli na tento web, pak už víte, že to jde i jinak. A program CASHBCK PLUS spojuje všechno, co jste si zde mohli přečíst, stáhnout nebo koupit do jediného smysluplného celku, připraveného pro zdar vašeho podnikání.


Proč se tento systém jmenuje CASHBACK PLUS

CASHBACK: Označení cash-back (hotovost nazpět) říká, že s pomocí tohoto systému se jak zákazníkovi, tak podnikateli vrací peníze. To je rozdíl proti běžným systémům, kde zákazníci dostávají jen poukázky na slevy (a musí jít tedy znovu nakupovat, aby je mohli uplatnit), a podnikatelé peníze vydané na reklamu, která mám přivést nové zákazníky nebo upevnit věrnost těch současných, už nikdy neuvidí. Jak je to v případě systému CASHBACK PLUS?

Zákazník dostane z každého nákupu až 5% peněz zpět, během několika minut jsou mu připsány na jeho konto. Plus nákupní body, které uplatní na zboží v akci, jak to zná třeba ze supermarketů.

Podnikateli se prostředky vynaložené na vstup do systému vrátí hned několikrát, protože:

  • získává nové zákazníky
  • jeho stávající zákazníci nakupují více
  • má až 1% ze všech nákupů, které uskuteční jeho zákazníci

Uvedené 1%, které se nazývá "přátelský bonus", je odměnou za přátelské doporučení těchto výhod zákazníkům. Je vyplácené ze všech nákupů, které zákazník se svoji CASHBACK kartou uskuteční, u kteréhokoliv obchodníka. Stačí jen tohoto zákazníka registrovat a dát mu věrnostní CASHBACK kartu. Od této chvíle vám bude vydělávat peníze.

Této možnosti využívají také sportovní kluby, které toho sice kromě vstupenek a reklamních předmětů moc neprodávají, ale z nákupů svých fanoušků, kterým rozdávají CASHBACK karty, jim přicházejí zajímavé příjmy, kterými financují například mládežnický sport. Mezi prvními začala například tento systém používat SK Slavia Praha, ve druhé hokejové lize je už v systému pětina klubů.

PLUS znamená prémii, kterou nikde jinde nedostanete. Poskytujeme totiž nepřetržitou marketingovou, informační, poradenskou a školící podporu v hodnotě nejméně 45 tisíc ročně, přinášející průměrné navýšení vašich podnikatelských výsledků o 30%, kterou v rámci systému dostanete bezplatně. Podpora je řízena a garantována jedním z největších odborníků na malé a střední podnikání v ČR.


Co zapojení do systému přinese v penězích

Jakýkoliv výpočet je samozřejmě jen orientační, protože výsledky závisí i na aktivitě podnikatele, ale návratnost vložených prostředků je průměrně odhadována na cca 6 měsíců.

Systém CASHBACK používá už více jak 4.000 podnikatelů v České republice a na Slovensku a jeho karty mají v této oblasti tři čtvrtě milionu zákazníků.

Stáhněte si e-book o programu CASHBACK PLUS


PLUS - vždy něco navíc

Téměř 1.000 článků na tomto webu, více jak stovka v odborných časopisech, přednášky na konferencích, školení významných firem, deset knih, vydanými většinou prestižními nakladatelstvími, to je odborná základna, kterou je nutno brát vážně. Všechny tyto vědomosti a informace Miloše Tomana jsou podnikatelům zapojených do systému bezplatně k dispozici.

Jak je to možné? V rámci 1 % provize z obratu, který projde systémem, jsme odměňováni za to, že se vám daří. Čím více prosperujete, tím větší je naše odměna.

Pro porovnání: Ze stravenek zaplatíte až 5 % provize, ale nedostanete nic. Slevové servery po vás běžně chtějí 20 % provize a přivedou k vám zákazníky, kteří nakoupí za polovinu a nikdy se už nevrátí, takže zůstanete bez zisku. Reklama vás může stát i 30.000 Kč a nikdo vám nezaručí, že zvýší tržby i třeba o jednu korunu.

Malí a střední podnikatelé tedy potřebují někoho, koho bude zajímat, jak se jim daří, ne jak od nich zinkasovat peníze. Zeptejte se nás proto, jak můžeme přispět k vaší podnikatelské úspěšnosti.

Stáhněte si e-book "Svět obchodu se mění"


Informujte se

Vyžádejte si bezplatnou osobní návštěvu a uvidíte, jestli je CASHBACK PLUS pro vaše podnikání vhodný a zajistí vám slíbené přínosy.

Můžete dále pokračovat na: