Nakupujeme výhodně

   rozvoj

Nakupujeme výhodněVětšina z nás má v peněžence věrnostní kartu Tesco Clubcard, druhého největšího věrnostního systému na světě. Položili jste si ale otázku, který je ten největší a jak se stát jeho členem? Nic není jednodušší. Registrace do nákupního společenství CASHBACK je jednoduchá, bezplatná, k ničemu vás nezavazuje a můžete hned s výhodou nakupovat. Partnery tohoto světového společenství je v České republice a na Slovensku téměř 5.000 obchodů včetně internetových a kartu už má tři čtvrtě milionu nakupujících. Mezi partnery najdete známé značky, jako je OMV, McDonald's, Marks & Spencer, Baťa, Mall.cz, Kasa a mnohé další. Je tedy z čeho vybírat.

Nedávno se do CASHBACK připojily sportovní kluby HC Slova Bratislava a SK Sparta Praha, které svým fanouškům vydají každý více jak sto tisíc karet. Nákupní společenství se tedy rychle rozšiřuje. Jeho členem se můžete snadno stát i vy.

Registrace je bezplatná, kartu ode mě dostanete zdarma a v nakupování neplatí žádná omezení.

Získejte svoji kartu CASHBACK
 

Výhody

Co Vaše registrace a karta CASHBACK umožňuje? Při každém nákupu u obchodního partnera získáte následující výhody:

CASHBACK (peníze zpět)
Ihned při nákupu a uplatnění karty je vám automaticky vrácena částka až do výše 5% z nákupu na vaše osobní konto.

SHOPPING POINTS (nákupní body)
Ihned při nákupu a uplatnění karty jsou vám automaticky přičteny odpovídající nákupní body (SP), obdoba nákupních bodů, které se v supermarketech lepí na kartičky. Zde je vše automatické a body se vám přičítají na vaše osobní konto. SP můžete uplatnit na zajímavé akční nabídky.

Několik minut po nákupu dostanete SMS, ze které se dozvíte, kolik peněz se vám vrací a kolik SP jste získali. Vše si můžete průběžně kontrolovat na vašem osobním kontě.
 

Kolik můžete ušetřit?

Mezi partnery nákupního společenství CASHBACK jsou nejen prodejny běžného spotřebního zboží, ale také cestovní kanceláře, dodavatelé elektřiny, mobilní operátoři, prodejci stavebnin a automobilů. Pokud tedy cíleně nakupujete v místech označených CASHBACK, můžete ročně ušetřit 16.000 Kč i více, v zavilosti na tom, jak často a co nakupujete.
 

Chcete získat ještě více?

Pokud registraci karty doporučíte svým přátelům, můžete získat 0,5% bonus z každého jejich nákupu. Dejme tomu, že kartu doporučíte 10 lidem a každý z nich měsíčně nakoupí za 1.000 Kč. Každý měsíc se vám tedy na vaše osobní konto připíše 50 korun. Když kartu doporučíte 50 lidem, získáte 250 korun každý měsíc - bez jakékoliv další námahy. Chcete vědět jak na to? Nejdříve si zaregistrujte vaši kartu a ve formuláři zaškrtněte "Chci zaregistrovat kartu i pro své přátele a získat tak přátelský bonus".
 

Jak najít obchodníky

Všechny ostatní systémy jsou omezené. S Tesco Clubcard můžete nakupovat jen v síti prodejen Tesco. S CASHBACK CARD můžete nakupovat ve 46 zemích světa u 50.000 obchodníků. Jak je najdete?

Na webu: Přehled všech partnerů s výhodami, které každý z nich poskytuje, najdete zde. Můžete vyhledávat podle oboru, místa nebo jména.

Na mobilu: Vyhledávací aplikaci pro os android si stáhněte na Google Play pod názvem Lyoness Mobile. Ukáže vám i na mapě, kde v blízkosti najdete obchody zapojené do CASHBACK. V této aplikaci máte zobrazený i čárový kód své karty, takže ji ani nemusíte nosit s sebou.
 

Začít je snadné, nakupovat je snadné, získávat výhody je příjemné.

Získejte svoji kartu CASHBACK

Najdete nás na Facebooku - sledujte denně novinky o výhodných nákupech.