PARTNER PLUS - pro malé a střední podnikání

PARTNER PLUS - pro malé a střední podnikání
 
Našim partnerům poskytujeme podporu, která nemá na českém trhu obdoby a je založena na mém know-how, jako jednoho z předních odborníků na tradiční maloobchod v České republice. Nástroj, který vám předáme, se nazývá aktivní prodej. Aktivní prodej má řadu prvků, které jsem spojil do jednoho účinného celku: chytré akční slevy, prodejní dialog s nakupujícím, propagace v prodejně, využití internetu, nízkonákladový marketing atd. Komunikace se zákazníkem vám umožní rozvíjet vaše podnikání. Aktivní prodej vám garantuje navýšení tržeb.

Aktivní prodej je mým objevem. Zjistil jsem si totiž, že přejímání obchodního modelu řetězců tradičním obchodníkům nejen nepomáhá, ale poškozuje je a znevýhodňuje oproti velké konkurenci. Proto jsem vytvořil nový model pro menší a střední podnikatele, který spočívá v aktivním přístupu k zákazníkům.

 Stáhněte si leták o programu PARTNER PLUS

"Sami jsme dobří, společně jsme lepší"


Partnerství s PARTNER PLUS vám přinese trojí zvýšení příjmů

Program PARTNER PLUS v sobě spojuje věrnostní systém s chytrým marketingovým a prodejním přístupem, nazvaným aktivní prodej. Tato souhra vám umožní hned třikrát navýšit příjmy.

1. Zákazníci se vracejí, nakupují více a doporučují
Je spočítáno, že získat nového zákazníka je až 10x dražší než si udržet toho stávajícího. Zákazník s věrnostní kartou mění nákupní zvyklosti a nakupuje u vás častěji a ve větším objemu. Potvrzuje to i výzkum řetězce Tesco, kde dnes s kartou nakupuje více jak 75 % zákazníků.
Lidé také rádi doporučí svým přátelům a blízkým výhody, které je nic nestojí. A ti na to slyší. Když vaši kartu dostanou zdarma a hned mohou z nákupu získat nějaké peníze zpět, proč by si pro takovou výhodu k vám nedošli? Získáte tak bezplatnou reklamu a další peníze od nových nakupujících.

2. Zákazníci vám vydělávají peníze
Zákazníci mohou s vaší kartou získávat výhody u dalších cca 2.200 obchodníků v ČR. Z každého takového nákupu dostanete až 1% v penězích. Čím více karet vydáte, tím více peněz dostanete. Sportovní oddíly, které fanouškům rozdávají své vlastní karty, tak získávají statisíce.

3. Otevírají se vám nové ziskové možnosti
Aktivní prodej je natolik mocný nástroj, že každý, kdo ho využije, může očekávat navýšení příjmů. Spojujeme chytré akční slevy, prodejní dialog s nakupujícím, propagace v prodejně, využití internetu, nízkonákladový marketing atd. S aktivním prodejem dosáhnete v průměru 30 % navýšení tržeb. Tomuto nástroji natolik věřím, že vám poskytnu garanci spokojenosti.


Založeno na intuitivním marketingu

Podpora je založena na unikátní koncepci s názvem intuitivní marketing, přizpůsobené potřebám malého a středního podnikání. Je mimo jiné také jedinou českou koncepcí, o které se učí na vysokých školách a která slouží tisícům podnikatelů. Napsal jsem o ni 5 knih (a 3 další k tomu), přednáším o ní a radím v jejím duchu malým firmám i nadnárodním společnostem. A to všechno jsem vložil do programu PARTNER PLUS.


Inspirováno Baťou

Program je inspirován těmi nejlepšími zkušenostmi z organizování prodejen předválečné firmy Baťa, které dosahovaly vysoce nadprůměrných výsledků ve srovnání s konkurencí, a obecně podnikatelskými zásadami Tomáše Bati.


Jak se stát partnerem

Staňte se partnerem organizace vedené jedním z nejvýznamnějších odborníků na malé a střední podnikání a tradiční maloobchod u nás. Budu vás dlouhodobě podporovat ve vašem úsilí uhájit si své místo na trhu. Váš úspěch je i mým úspěchem.

 Program PARTNER PLUS není v rozporu s členstvím v jiných partnerstvích a aliancích a nenahrazuje je. Můžete proto do něj bez obav vstoupit, i když už patříte do nějaké aliance, společenství nebo řetězce. 

PARTNER PLUS informace

Stát partnerem PARTNER PLUS je snadné. Napište nám, že máte zájem, a my Vám osobně vysvětlíme všechny podrobnosti, ať se můžete rozhodnout o Vaší dobré budoucnosti:

Kam dál a co by vás mohlo zajímat: