PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavatele

Dodáváte desítkám, stovkám nebo i tisícům obchodníků, restauratérů a podnikatelů v řadě oborů? Vaše konkurence teď pravděpodobně přemýšlí, jak novou reklamní kampaní oslovit další konzumenty, ale vy ji můžete překvapit a získat pro sebe větší díl trhu. Jak toho dosáhnete? Podporou svých odběratelů. Je to logické. Pokud pomůžete podnikatelům, kteří prodávají vaše produkty, aby rostli a jejich prodeje se zvyšovaly, pak současně pomůžete i sobě, aby se prodej vašich produktů a váš podíl na trhu rostl. Je možné, že tento způsob podpory prodeje už v principu používáte, ale my vám můžeme nabídnout jeho o celou úroveň vyšší podobu.

PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavatele

Je známo, že reklamní materiály a stojany v prodejně zvýší prodej toho zboží, které propagují. Už se ovšem tolik nemluví o efektu kanibalizace, totiž že prodej dalších produktů ve stejné kategorii zase poklesne, takže pro obchodníka je výsledek stejný a tržby se podstatně nezmění. Dodavatel tedy získá jen krátkodobou výhodu. Není proto lepší podporovat odběratele tak, aby se zvyšoval jeho celkový prodeje a tedy dlouhodobě i prodej produktu konkrétního dodavatele? Navíc vám v tomto případě nehrozí riziko, že byste o svého prodejce přišli.


Řešení pro 21. století

Moderním trendem v podpoře prodeje je tedy nikoliv omezená dodávka POS materiálů, ale kompletní podnikatelská podpora. Tím si nejen pojistíte věrnost a stálost svých odběratelů, ale můžete přilákat další. Zvláště dnes, kdy řada podnikatelů kvůli zavádění EET pochybuje, že si na nové náklady vydělá, je takové partnerství, které jim k tomu většímu výdělku dopomůže, vítaným řešením pro upevnění vaší pozice na trhu. Příkladem, že to funguje, je například koncept maloobchodní aliance "Můj obchod".


Samoobslužné interaktivní publikace

Systém podpory odběratelů a poskytování know-how je založen především na nových samooblužných interaktivních publikacích, s jejichž pomocí si podnikatel může sám posoudit své přednosti i slabá místa, ale jsou také inspirací a nápovědnou k vylepšování a rozvíjení.


Přínosy

S podporou našich více jak dvacetiletých zkušeností s podporou malého a středního podnikání můžete stabilizovat síť vašich odběratelů a dát jim něco, co konkurence nemá. Partnerství vám přinese:

  • stabilizaci vaší sítě odběratelů
  • dlouhodobý růst prodeje v této síti
  • zvýšení atraktivity pro potenciální odběratele
  • snížení výdajů na marketing

 

Kontaktujte mě Tři možnosti Interaktivní publikace Dlouhodobá péče
Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře . Domluvíme si schůzku a já vám osobně ukážu, jak s pomocí programu PARTNER PLUS podpoříte odběratele i svůj prodej. Seznámím vás se třemi variantami, jak můžete svým odběratelům pomoci prosperovat a tím zvýšit svůj odbyt a současně i povědomí o značce. Pokud se dohodneme na spolupráci, každý z vašich odběratelů dostane na úvod zdarma samoobslužnou interaktivní publikaci. Může na ní být vaše logo. Vašim odběratelům budeme věnovat dlouhodobou péči, což je z pohledu vašich obchodních výsledků stejně významné, jako byste je podporovali vy.

Rádi vám předvedeme všechny výhody partnerství a možnosti spolupráce, kontaktujte nás: