Rozvoj - semináře a konzultace

IM Business Academy

   rozvoj

IM Business AcademyPodnikatelská Akademie Intuitivního Marketingu je volnější cyklus přednášek, zabývajícími se tématy jako například proč a jak začít s podnikáním, jakým způsobem zacházet s motivací, proč je potřeba se celý život učit a čemu se při učení věnovat, jak být úspěšný při oslovování zákazníků a prodeji, jak dělat marketing a e-marketing a mnohé další. Dozvíte se zde o přednostech síťového marketingu, ale většinu informací a vědomostí využijete v jakémkoliv oboru podnikání. Zkušenosti, které jsem nasbíral za téměř třicet let v byznysu, vám pomohou jak začít, tak rozvíjet váš vlastní byznys.

Věrnostní program

   rozvoj

Věrní zákazníciProč se zabývat věrnostními kartami? Podívejme se nejdříve na potvrzená fakta o postojích zákazníků. Podle nedávné studie společnosti GfK Czech stoupl za poslední dva roky počet vlastníků klubových karet maloobchodních prodejen o více než desetinu. 94 % zákazníků aktivně používá alespoň jednu věrnostní kartu, ale běžně jich v peněžence nosíme kolem deseti. Nejrozšířenější jsou karty řetězců, především s rychloobrátkovým zbožím, drogerií a také lékáren. Vlastníci věrnostních karet je přitom používají při každém nákupu.

PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavatele

   rozvoj

PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavateleDodáváte desítkám, stovkám nebo i tisícům obchodníků, restauratérů a podnikatelů v řadě oborů? Vaše konkurence teď pravděpodobně přemýšlí, jak novou reklamní kampaní oslovit další konzumenty, ale vy ji můžete překvapit a získat pro sebe větší díl trhu. Jak toho dosáhnete? Podporou svých odběratelů. Je to logické. Pokud pomůžete podnikatelům, kteří prodávají vaše produkty, aby rostli a jejich prodeje se zvyšovaly, pak současně pomůžete i sobě, aby se prodej vašich produktů a váš podíl na trhu rostl. Je možné, že tento způsob podpory prodeje už v principu používáte, ale my vám můžeme nabídnout jeho o celou úroveň vyšší podobu.

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázích

   rozvoj

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázíchSoutěžte a vyhrajte jednu z 10 knih "Královna v nesnázích" (příběh ze žánru romantická fantasy). Jediným vaším úkolem je zodpovědět správně soutěžní otázku. Ze správných odpovědí pak bude vylosováno deset šťastných výherců, kterým výhru odešleme na jejich adresu (vyplňte proto prosím ve formuláři správné údaje, kam chcete případnou výhru zaslat). Abyste to neměli příliš těžké, připravili jsme pro vás nápovědu, se kterou jistě najdete správnou odpověď a získáte tak šanci na výhru. A co více: Nápověda vás také přivede k informaci, jak získat dokonce ještě něco lepšího, než je výhra v této soutěži.

Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělek

   rozvoj

Chcete si nezávazně vyzkoušet, jak získat příjem navíc a začít jednoduše bez závazků a nákladů vydělávat peníze? Třeba jako přilepšení k mateřské, platu ze zaměstnání nebo ke studiu? Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělekVyužijte jedinečné vlastnosti nákupního společenství CASHBACK, kterou už objevili a využívají nejen jednotlivci, ale i řada organizací. Například sportovní kluby jako jsou SK Slavia Praha, Dukla Jihlava nebo HC Slovan Bratislava a desítky dalších tímto způsobem financují své mládežnické oddíly. Ta výhoda se jmenuje přátelský bonus. Jestliže doporučíte registraci do společenství CASHBACK svým přátelům, získáte z každého jejich nákupu bonus ve výši 0,5%. Když také oni doporučí svým přátelům, aby se zaregistrovali, máte i od nich 0,5%.

Stránky