Program, který zvýší vaše tržby

Systém řízení prodeje CASHBACK PLUSJe přirozené, že řídíte svoji prodejnu. Ale řídíte také svůj prodej? To už tak samozřejmé není. Pokud svůj obchod stavíte hlavně na sledování, jaké zboží a za jaké ceny má konkurence, pak bohužel svůj prodej neřídíte, jen pasivně reagujete na ostatní. Při dnešní silné konkurenci je to problém, protože nemáte své tržby a zisky plně pod kontrolou. Rozhodují o nich vaši velcí konkurenti a nechávají vám jen drobty. Každý podnikatel ale podniká právě proto, aby svobodně rozhodoval o svých prodejích, příjmech a o své budoucnosti. Pokud řízení prodeje přenecháte jiným, co vám z této svobody zbyde? Jestliže si ji chcete zachovat, začněte řídit svůj prodej.

Systém řízení prodeje

Systém má tři propojené funkce:

  • informuje vás o nákupním chování a rozhodování zákazníků
  • pomůže vám tyto informace využít k rozvoji prodeje
  • dá vám nástroje k přivedení nových zákazníků a zvýšení prodeje stávajícím

Základem systému je program CASHBACK, jehož partnery je už více jak 4.000 podnikatelů v České republice a na Slovensku a jehož karty mají v této oblasti tři čtvrtiny milionu zákazníků. Tento program poskytuje informace o zákaznících a některé nástroje k jejich využití. CASBACK PLUS k tomu pak přidává ještě to, co je v podstatě nejdůležitější: informace, nástroje a poradenství, jak to všechno využít k tomu, abyste skutečně měli svůj prodej pod kontrolou a nenechali si diktovat konkurencí.

Stáhněte si e-book o programu CASHBACK


Poradce zdarma

CASHBACK PLUS je postaven na mých více jak dvacetiletých zkušenostech v oblasti maloobchodního prodeje a marketingu. S ním tedy získáte nejen program a karty pro své zákazníky, ale také "svého" marketéra a poradce, řadu zajímavých informací a rad, jak ovlivnit chování nakupujících. Ne náhodou jsem častým řečníkem na kongresu pro tradiční obchodníky Samoška. To všechno navíc dostanete v ceně, nemusíte platit nic navíc.

Přečtěte si návody, jak prodávat více


Aliance Prosperita

S programem CASHBACK PLUS se můžete stát členy jedinečné aliance Prosperita, která nejenže po vás nevyžaduje žádné vstupní členské příspěvky, ale naopak svým členům poskytuje zdarma rozsáhlou marketingovou a prodejní podporu, jako jsou knihy, brožury, časopis a školení. S aliancí Prosperita se dostanete na čelo moderních přístupů v maloobchodním prodeji.

Stáhněte si e-book "Svět obchodu se mění"


Informujte se

Vyžádejte si bezplatnou osobní návštěvu a posouzení, jestli je CASHBACK PLUS pro vaše podnikání (prodejnu) vhodný a přinese vám očekávané přínosy.

Kam dál a co by vás mohlo zajímat: