PARTNER PLUS - pro malé a střední podnikání

   rozvoj

Partnerství pro podnikatele PARTNER PLUSPravděpodobně máte stejnou zkušenost, jako většina menších podnikatelů: O podpoře malého a středního podnikání se hodně mluví, ale výsledky vypadají jinak. Místo podpory a povzbuzení jde často o pravý opak. Proto vznikl tento program podpory menších podnikatelů PARTNER PLUS. Naplňuji tak poslání intuitivního marketingu být nápomocný podnikatelům, kteří si nemohou dovolit nákladné poradenství, školení a odbornou knihovnu a nedosáhnou ani na dotace poskytované státem. Své vědomosti dávám tedy těm, kteří je nejvíce potřebují.

Partnerství PARTNER PLUS vychází z mých patnáctiletých zkušeností s podporou menších podnikatelů. Za tu dobu jsem napsal sedm knih, vesměs vydaných prestižními nakladatelstvími, zejména Management Pressem. Vytvořil jsem jedinečnou podnikatelskou koncepci s názvem "intuitivní marketing", o níž se učí na vysokých školách. Přednášel jsem na seminářích, konferencích a kongresech. Radil jsem malým firmám i nadnárodním společnostem. A to všechno jsem nakonec přetavil do podoby programu, který nemá nejen u nás, ale v celé Evropě (a dost možná i na světě) obdobu.


Partnerství s PARTNER PLUS vám přinese trojnásobný užitek:

V první řadě si s jeho pomocí zorganizujete vztahy se zákazníky, získáte o nich informace a především možnost komunikovat s nimi nejen v prodejně a provozovně, ale i mimo ni, například v klidu a teple domova. A to nenásilně, příjemně a zajímavě, takže zákazníci budou netrpělivě čekat na každou vaši informaci.

Za druhé objevíte jednoduché a nenákladné způsoby, jak získat nové zákazníky, ale také jak posílit věrnost těch stávajících. Jsou to metody, do kterých nemusíte vložit téměř nic navíc, ale přesto spolehlivě fungují. V průměru se jim dá dosáhnout navýšení tržeb o 30%. Zkuste si spočítat, oč lépe se vám bude žít s takovou částkou.

A za třetí mají všichni partneři v PARTNER PLUS k dispozici podnikatelské a marketingové konzultace, školení i školení personálu, příručky a knihy, a to bezplatně. Pokud sledujete pořad "Ano, šéfe!", tak něco podobného vás čeká, ale bez kamery a pokud možno se slušným vyjadřováním.

 Stáhněte si e-book "Svět obchodu se mění"


Proč se stát partnerem

Čísla z posledních statistik uvádějí výmluvně, jak jsou na tom tradiční menší a střední obchodníci:

  • tržby hypermarketů rostou
  • tržby nákupních center rostou
  • tradiční obchodníci krachují

Obraťte tento trend s podporou jednoho z nejvýznamnějších odborníků na malé a střední podnikání a tradiční maloobchod u nás a autora jedinečného podnikatelské koncepce intuitivního marketingu.

Staňte se partnerem.

Stát se součástí PARTNER PLUS je snadné. Napište nám, že máte zájem, a my vám osobně vysvětlíme všechny podrobnosti, ať se můžete rozhodnout o vaší dobré budoucnosti:

Kam dál a co by vás mohlo zajímat: