Škola milionářů

Vybudujte si své vlastní úspěšné podnikání
Když vidíte název "Škola milionářů", možná se vám před očima objeví obrázek školní učebny, přednášek a studijní literatury. Moje škola je ale trochu jiná. Ne že by vůbec nezahrnovala semináře, knihy a texty. Dám vám jich dost. Ale podstata je jinde. Podobná škola už totiž existovala, a tak jsem se mohl inspirovat. Založil ji Tomáš Baťa. Možná si řeknete, co měla Baťova škola práce společného s milionáři. Více, než by se mohlo zdát. Každý její absolvent mohl a měl mít ve 25 letech naspořeno kolem 100.000 tehdejších korun, což by dnes představovalo více jak milion.

Baťa dokonce mladým lidem dávno před Kiyosakim radil, jak mají tyto peníze dobře investovat, stát se finančně nezávislými a žít z aktiv. Jeho škola tedy byla skutečnou školou milionářů a v mnohém mi posloužila jako inspirace. Zvláště pak v jednom. Nepředstavujte si, že studenti vysedávali po celou dobu v lavicích. Většinu dne pracovali na různých místech v továrně a teprve odpoledne a večer se učili. Své vědomosti tedy získávali především z vlastní zkušenosti, příkladu zkušenějších a jejich rad. Když je pak spojili s tím, co se dozvěděli od učitelů a vyčetli v knihách, stávali se z nich sebevědomí a úspěšní lidé, kterým můžeme ještě dnes závidět. Byl mezi nimi například Emil Zátopek, Tomáš Baťa junior nebo Ludvík Vaculík.


Ověřeno praxí

Tomáš Baťa také v projevu ke studentům techniky řekl, že každý z nich by měl mít své vlastní podnikání, aby si vyzkoušel teoretické vědomosti v praxi. Není podstatné, jestli jde o dílnu, jak o ní mluvil, nebo o jiný byznys.

Vy máte také jistě dobré teoretické vzdělání a nepochybuji, že i řadu přečtených knih o úspěchu a motivaci, či životopisy úspěšných osobností. Máte za sebou první krok, který je jistě důležitý, totiž přípravu. Ale co praxe? Pustit se do podnikání je něco jiného, než o něm slyšet nebo číst. Věřím, že i vás napadne ta nejpřirozenější otázka: Co když neuspěji, co potom? Mohu podstoupit takové riziko? Naštěstí mám pro vás dobrou zprávu: V mé Škole milionářů můžete přijít jen o čas. A vlastně ani o ten ne, protože i když neuspějete a milionářem se nestanete, něco se alespoň naučíte.

 Sledujte Školu milionářů na Facebooku


Žádné riziko, žádné omezení

Ukažme si, proč vám nehrozí žádná rizika. Zápisné: nula. Nutné investice: nula. Školné: nula. Poplatky učitelům a za učebnice: nula.
A naopak finanční přínosy: Od nuly do nekonečna. Lidé, kteří už podobnou školou ve světě prošli, vydělávají více jak milion dolarů, ovšem měsíčně. Ale není podstatné, jestli máte příjem ve výši milionu nebo stovek milionů. Důležité je, zda máte dost na splnění svých snů. Podívejte se kolem sebe a uvidíte spoustu lidí, kteří na své sny rezignovali, protože si je nemohou dovolit. Vy ano.

Co to tedy znamená v praxi? Nemusíte se obávat, že budete chodit na směny pracovat do továrny. Dokonce vás ani nikdo nebude kontrolovat, kdy a jak dlouho se svému milionářskému vzdělávání věnujete. Zápisem do mé Školy milionářů se totiž stáváte svobodným člověkem, nezávislým podnikatelem, který sám o sobě rozhoduje. Můžete pracovat hodinu týdně nebo deset hodin denně. Záleží na tom, jaké chcete mít výsledky. Čas sám však není rozhodující. Podstatné je, jak silné máte odhodlání vzít život do vlastních rukou a splnit si své sny.


Co je obsahem

V roce 2015 jsem vytvořil jedinečný program pro malé a střední podnikatele, především v oblasti maloobchodu. Spojil jsem v něm dva systémy, které shodou okolností oba vznikly v roce 2003. Je to věrnostní program Cashback a moje podnikatelská koncepce "intuitivní marketing". Program PARTNER PLUS, který tímto šťastným spojením vznikl, jednoduše nemá konkurenci. Poskytujte totiž podnikatelům nejen nejlepší věrnostní systém na světě, ale také jim neustále předává originální vědomosti, jak ho využít na 100 %. O intuitivním marketingu se pochvalně vyjádřil i největší marketingový odborník na světě Philip Kotler.
Nemohou nám tedy konkurovat ani ti, kdo se zabývají šířením systému Cashback (chybí jim ta druhá část, tedy vědomosti), ani podnikatelští a marketingoví poradci (nedokáží své vědomosti ani zdaleka poskytnout za tak příznivou cenu).

Škola milionářů - více informací


Jak se stát milionářem

Podstatou tedy je nabídnout podnikatelům program PARTNER PLUS a pak je dlouhodobě podporovat, aby z něj měli maximální prospěch.

Možná máte obavy, že o oboru podnikání, prodeje a marketingu toho nevíte dost a sotva tedy můžete někomu pomáhat a radit. Ale i student, když vstupuje na školu, toho hodně neví, a jde tam právě proto, aby se všechno naučil. To samé platí také ve Škole milionářů. Program je nastavený tak, aby si klienti dokázali pomoci především sami s pomocí našich podkladů a vodítek. Nejenže jim to nevadí, ale jsou rádi. Není nic příjemného, když přijde neznámý člověk a začne vám říkat, že ví všechno lépe.

Jeden příklad za všechny. Předáte klientovi soubor karet pro otestování prodejny. Udělá si to sám, vy u toho vůbec nemusíte být. To ale neznamená, že to tak musí být navždy. Jakmile postoupíte ve svém vzdělávání, můžete mu k tomu přidat další vědomosti a rady, které dále zvýší jeho tržby. Kdy s tím začnete, to záleží na vás. Možná se spokojíte jen s předáváním podobných materiálů a pozvánek na školení. Ale to by byla škoda pro něj i pro vás.

Vybudujte si své vlastní úspěšné podnikáníTím se dostáváme k zodpovězení základní otázky, totiž jak vzniká váš příjem a na čem je založený. Jednoduše řečeno, čím lépe se daří klientovi, kterého se vám podařilo získat, tím větší je váš příjem, placený procentem z tržeb. Čím více klientů získáte, tím větší příjmy máte. Pokud si k tomu obstaráte spolupracovníky, protože máte jen dvě ruce a den o 24 hodinách, tím ještě větší příjmy máte. Nikdo vám neříká, kolik si maximálně můžete vydělat. Záleží to jen na vás.

Je pravda, že jde o něco trochu jiného, než jen o obyčejný prodej. Ale když se podíváte do historie, zjistíte, že nejvíce vždy rostly ne čistě obchodní společnosti, ale obchodně - poradenské firmy. To proto, že obchod už dávno není o tom, jak zákazníky přesvědčit, aby si koupili naše zboží. Ale ani samostatní poradci nemají lehký život. Stačí onemocnět a jejich příjmy spadnou na nulu. Vám to nehrozí. Jednou dobře nastartovaný byznys vám přináší peníze pořád.
A máte jednu velkou výhodu: Můžete vždy svým klientům poskytovat právě to, na co stačíte. Dnes třeba méně, zítra více a pozítří z vás bude poradenský expert, který zákazníkům vydělá miliony, a proto se také sám stane milionářem.

 A pokud chcete začít opravdu zvolna, mám tu pro vás školičku


Přednášky a skripta

Nehrozí však, že pro samou praxi nedojde na přednášky, odbornou literaturu a další způsoby vzdělávání. Protože jsem školil prodejní a marketingové dovednosti, management i osobní rozvoj, a to i ve velkých a významných společnostech, mám pro vás připravena školení, doporučím vám zajímavé knížky, videa a další podklady. To vše za režijní ceny. Například za seminář účtuji jen cenu pronájmu školící místnosti, která se rozpočítá mezi všechny účastníky včetně mě. Stejně tak i Cashback World poskytuje odborná školení téměř zdarma.


Vysvědčení

Vysvědčení vám nevystavím já, ale vy. Jednoduše si zhodnotíte svůj prospěch podle výsledků a podle toho, jak naplňují vaše očekávání. Já jen udělám všechno pro to, aby na něm byly samé jedničky.


Zápis

Zápis do Školy milionářů probíhá neustále, i o prázdninách. Není omezen předchozím vzděláním ani věkem. A nechci po vás žádný okamžitý úpis. Formulář níže slouží jen k tomu, abychom si domluvili osobní schůzku, kde vám školu podrobně představím a ukážu, čím se studenti zabývají a co jim to přináší. Pak se teprve můžete svobodně rozhodnout, jestli se chcete stát milionářem a splnit si své životní sny.

Pojďme si domluvit schůzku: