Vybudujte si své vlastní úspěšné podnikání

   rozvoj

Tým *eggChcete začít s podnikáním, ale zdá se vám to příliš složité? Chcete si vybudovat vlastní firmu, ale stojí to moc peněz? Teď máte možnost začít podnikat třeba zítra, naprosto jednoduše a nepotřebujete k tomu navíc žádné investice. Staňte se členy mého týmu profesionálů, kteří pomáhají malým a středním podnikatelům zavádět věrnostní program CASHBACK a naplno ho využít. Nemusíte pracovat pro nikoho, ani pro mě ne, můžete mít své vlastní podnikání. Jeho rozvoj, prosperita a zisky z něj záleží jen na vás. K úspěchům vám však pomohu radami i školeními založenými na mých více jak pětadvacetiletých zkušenostech.

Proč právě teď?

Protože s věrohodnými šancemi na úspěch se nesetkáváte každý den. Někdo ji dokonce potká jen jednou za život. Právě podle reakce se pozná, jestli budete nebo nebudete úspěšní. Členů týmu nemůže být mnoho, a pokud budete váhat, pravděpodobně přijdete pozdě.

"Dvacet procent lidí na Zemi vydělává osmdesát procent všech peněz. Na ostatní zbyde jen málo. Do které skupiny chcete patřit?"

Jaké jsou požadavky?

Požadavky na členy týmu mám zcela jednoduché:

  • aktivita
  • schopnost jednat s lidmi

Váš pracovní čas není nijak omezen a závisí jen na tom, jakých výsledků chcete dosáhnout. Můžete tedy podnikat i při zaměstnání.

Nemusíte být kvalifikovanými obchodníky ani odborníky na marketing a podnikání. To, co jsem léta předával na seminářích a firemních školeních, vy nyní budete mít k dispozici zdarma jako členové týmu. Důležité je, abyste dokázali budovat a udržovat vztahy se svými zákazníky a bavilo vás to.

Jaké jsou odměny?

Zcela závislé na vaší práci a vašich úspěších. Budete-li aktivní, dosáhnete určitě vyšší odměny, než při srovnatelném nasazení v zaměstnání.

Podrobnosti vám rád vysvětlím osobně.

Máte zájem vybudovat si své vlastní podnikání a připojit se k mému týmu profesionálů? Chcete více informací? Kontaktujte mě co nejdříve: