Rozvoj - semináře a konzultace

Týmová podpora

   rozvoj

Podpora a školení zdarmaPodnikání v duchu intuitivního marketingu se vyznačuje silným vědomostním zázemím. Pokud se tedy rozhodnete spolupracovat se mnou jako nezávislý podnikatel v programu CASHBACK PLUS, který podporuje další menší a střední podnikatele, dostanete stejnou podporu jako oni. Když si to srovnáte s podmínkami většiny začínajících podnikatelů, máte mnohem lepší výchozí pozici. Zatímco oni si teprve musí shánět informace o marketingu a prodeji a hledat vhodná školení (nebo se nerozumně rozhodnou obejít se bez toho všeho), vy toto všechno dostanete nejen v praxí ověřené podobě, ale především bezplatně.

Inspirace

   rozvoj

InspiraceAčkoliv se může zdát, že o prodejním úspěchu rozhodují ceny, ve skutečnosti takový význam nemají. Jinak by se třeba slovenskému zahradnictví nepodařilo i beze slev zdvojnásobit obrat. Nebo českému řezníkovi zvýšit počet zákazníků o polovinu. Či prodejně drogerie vydržet konkurenci nového supermarketu a ještě navýšit zisk. To nejdůležitější, co rozhoduje o prosperitě a budoucnosti vašeho podnikání, jsou dobré prodejní a marketingové nápady. Ne drahá propagace, likvidační slevy a vysoce honorovaní poradci, ale chytré nápady, které můžete mít dokonce zdarma. Zjistěte, jak stabilizovat své tržby nebo vydělávat více.

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázích

   rozvoj

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázíchSoutěžte a vyhrajte jednu z 10 knih "Královna v nesnázích" (příběh ze žánru romantická fantasy). Jediným vaším úkolem je zodpovědět správně soutěžní otázku. Ze správných odpovědí pak bude vylosováno deset šťastných výherců, kterým výhru odešleme na jejich adresu (vyplňte proto prosím ve formuláři správné údaje, kam chcete případnou výhru zaslat). Abyste to neměli příliš těžké, připravili jsme pro vás nápovědu, se kterou jistě najdete správnou odpověď a získáte tak šanci na výhru. A co více: Nápověda vás také přivede k informaci, jak získat dokonce ještě něco lepšího, než je výhra v této soutěži.

Nakupujeme výhodně

   rozvoj

Nakupujeme výhodněVětšina z nás má v peněžence věrnostní kartu Tesco Clubcard, druhého největšího věrnostního systému na světě. Položili jste si ale otázku, který je ten největší a jak se stát jeho členem? Nic není jednodušší. Registrace do nákupního společenství CASHBACK je jednoduchá, bezplatná, k ničemu vás nezavazuje a můžete hned s výhodou nakupovat. Partnery tohoto světového společenství je v České republice a na Slovensku téměř 5.000 obchodů včetně internetových a kartu už má tři čtvrtě milionu nakupujících. Mezi partnery najdete známé značky, jako je OMV, McDonald's, Marks & Spencer, Baťa, Mall.cz, Kasa a mnohé další. Je tedy z čeho vybírat.

Řešení pro EET

   rozvoj

Řešení pro EETElektronická evidence tržeb prošla sněmovnou a dá se očekávat, že od 1. prosince už budou v tomto režimu fungovat ubytovací a stravovací služby a od 1. února 2017 pak většina prodejen a velkoobchod. Diskuse tedy skončila. Můžeme mít k tomuto kontroverznímu kroku jakékoliv výhrady, ale nedá se čekat. Pokud chcete být připraveni, měli byste mít nejméně dva měsíce předem k dispozici odpovídající zařízení, abyste ho mohli připravit. Jistě se nechcete dostat do situace, kdy prvního dne zjistíte, že něco nefunguje, a nezbyde vám nic jiného, než zavřít provozovnu, dokud systém nezprovozníte. Nebo pak platit vysokou pokutu.

Stránky