Rozvoj - semináře a konzultace

Aliance Prosperita

   rozvoj

Aliance ProsperitaModerní podnikatelé a obchodníci se sdružují a využívají výhod aliancí a sítí. I vy máte teď možnost stát se členy takového společenství. Nejenže nemusíte platit žádné poplatky, ale získáte navíc rozsáhlou marketingovou a prodejní podporu zdarma. Dostanete od nás odbornou literaturu, poradenství a školení, propagaci a možnost výměny zkušeností. Cílem všech aktivit této aliance je vaše prosperita, schopnost odolat velké konkurenci, bránit se nadnárodním společnostem a řetězcům i nepříznivým podmínkám v oboru vašeho podnikání. A to pod patronací jednoho z nejvýznamnějších odborníků na malé a střední podnikání u nás.

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázích

   rozvoj

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázíchSoutěžte a vyhrajte jednu z 10 knih "Královna v nesnázích" (příběh ze žánru romantická fantasy). Jediným vaším úkolem je zodpovědět správně soutěžní otázku. Ze správných odpovědí pak bude vylosováno deset šťastných výherců, kterým výhru odešleme na jejich adresu (vyplňte proto prosím ve formuláři správné údaje, kam chcete případnou výhru zaslat). Abyste to neměli příliš těžké, připravili jsme pro vás nápovědu, se kterou jistě najdete správnou odpověď a získáte tak šanci na výhru. A co více: Nápověda vás také přivede k informaci, jak získat dokonce ještě něco lepšího, než je výhra v této soutěži.

Nakupujeme výhodně

   rozvoj

Nakupujeme výhodněVětšina z nás má v peněžence věrnostní kartu Tesco Clubcard, druhého největšího věrnostního systému na světě. Položili jste si ale otázku, který je ten největší a jak se stát jeho členem? Nic není jednodušší. Registrace do nákupního společenství CASHBACK je jednoduchá, bezplatná, k ničemu vás nezavazuje a můžete hned s výhodou nakupovat. Partnery tohoto světového společenství je v České republice a na Slovensku téměř 5.000 obchodů včetně internetových a kartu už má tři čtvrtě milionu nakupujících. Mezi partnery najdete známé značky, jako je OMV, McDonald's, Marks & Spencer, Baťa, Mall.cz, Kasa a mnohé další. Je tedy z čeho vybírat.

Řešení pro EET

   rozvoj

Řešení pro EETElektronická evidence tržeb prošla sněmovnou a dá se očekávat, že od 1. prosince už budou v tomto režimu fungovat ubytovací a stravovací služby a od 1. února 2017 pak většina prodejen a velkoobchod. Diskuse tedy skončila. Můžeme mít k tomuto kontroverznímu kroku jakékoliv výhrady, ale nedá se čekat. Pokud chcete být připraveni, měli byste mít nejméně dva měsíce předem k dispozici odpovídající zařízení, abyste ho mohli připravit. Jistě se nechcete dostat do situace, kdy prvního dne zjistíte, že něco nefunguje, a nezbyde vám nic jiného, než zavřít provozovnu, dokud systém nezprovozníte. Nebo pak platit vysokou pokutu.

Systém řízení prodeje CASHBACK PLUS

   rozvoj

Systém řízení prodeje CASHBACK PLUSJe přirozené, že řídíte svoji prodejnu nebo firmu. Ale řídíte také svůj prodej? To už tak samozřejmé není. Pokud svůj obchod stavíte hlavně na sledování, jaké zboží a za jaké ceny má konkurence, pak bohužel svůj prodej neřídíte, jen pasivně reagujete na ostatní. Při dnešní silné konkurenci je to problém, protože nemáte své tržby a zisky plně pod kontrolou. Rozhodují o nich vaši velcí konkurenti a nechávají vám jen drobty. Každý podnikatel ale podniká právě proto, aby svobodně rozhodoval o svých prodejích, příjmech a o své budoucnosti. Pokud řízení prodeje přenecháte jiným, co vám z této svobody zbyde? Jestliže si ji chcete zachovat, začněte řídit svůj prodej.

Stránky