Rozvoj - semináře a konzultace

Partnerství pro sport - financujeme vaše aktivity

   rozvoj

Partnerství pro sportNejvětším problémem pro sportovní oddíly vždy bylo, je a bude získávání finančních prostředků na fungování a rozvoj. I když se podaří získat bohatého sponzora, málokdy pokryje všechny potřeby a většinou také není řešením navždy. Proto se v poslední době upírá velká pozornost na systém Cashback, který sportovcům umožňuje získávat peněžní prostředky prostřednictvím nákupů svých fanoušků. Řada sportovních oddílů už s jeho pomocí čerpá finance, z největších můžeme uvést třeba SK Slavia Praha, Energii Karlovy Vary, Duklu Jihlava a další. S námi však máte možnost rozšířit tyto příjmy o další marketingovou podporou.

PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavatele

   rozvoj

PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavateleDodáváte desítkám, stovkám nebo i tisícům obchodníků, restauratérů a podnikatelů v řadě oborů? Vaše konkurence teď pravděpodobně přemýšlí, jak novou reklamní kampaní oslovit další konzumenty, ale vy ji můžete překvapit a získat pro sebe větší díl trhu. Jak toho dosáhnete? Podporou svých odběratelů. Je to logické. Pokud pomůžete podnikatelům, kteří prodávají vaše produkty, aby rostli a jejich prodeje se zvyšovaly, pak současně pomůžete i sobě, aby se prodej vašich produktů a váš podíl na trhu rostl. Je možné, že tento způsob podpory prodeje už v principu používáte, ale my vám můžeme nabídnout jeho o celou úroveň vyšší podobu.

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázích

   rozvoj

Soutěž o 10 knih Královna v nesnázíchSoutěžte a vyhrajte jednu z 10 knih "Královna v nesnázích" (příběh ze žánru romantická fantasy). Jediným vaším úkolem je zodpovědět správně soutěžní otázku. Ze správných odpovědí pak bude vylosováno deset šťastných výherců, kterým výhru odešleme na jejich adresu (vyplňte proto prosím ve formuláři správné údaje, kam chcete případnou výhru zaslat). Abyste to neměli příliš těžké, připravili jsme pro vás nápovědu, se kterou jistě najdete správnou odpověď a získáte tak šanci na výhru. A co více: Nápověda vás také přivede k informaci, jak získat dokonce ještě něco lepšího, než je výhra v této soutěži.

Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělek

   rozvoj

Chcete si nezávazně vyzkoušet, jak získat příjem navíc a začít jednoduše bez závazků a nákladů vydělávat peníze? Třeba jako přilepšení k mateřské, platu ze zaměstnání nebo ke studiu? Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělekVyužijte jedinečné vlastnosti nákupního společenství CASHBACK, kterou už objevili a využívají nejen jednotlivci, ale i řada organizací. Například sportovní kluby jako jsou SK Slavia Praha, Dukla Jihlava nebo HC Slovan Bratislava a desítky dalších tímto způsobem financují své mládežnické oddíly. Ta výhoda se jmenuje přátelský bonus. Jestliže doporučíte registraci do společenství CASHBACK svým přátelům, získáte z každého jejich nákupu bonus ve výši 0,5%. Když také oni doporučí svým přátelům, aby se zaregistrovali, máte i od nich 0,5%.

Řešení pro EET

   rozvoj

Řešení pro EETBlíží se nám druhá vlna elektronické evidence tržeb, do které spadá většina prodejen. Je tedy čas začít se zabývat výběrem vhodného řešení. Co od něj požadujete? Určitě dobrou cenu, ale to není jediný podklad pro rozhodování. Stejně tak je důležité, aby se pohodlně obsluhovalo, a to i v případech, kdy se vám nahrne více zákazníků, aby bylo spolehlivé, aby byl po ruce rychlý servis, kdyby se něco pokazilo, případně aby si na sebe dokázalo samo vydělat. A určitě také nikdo nechce, aby se ukázalo, že jeho systém ho pro špatnou funkčnost nebo zanedbání některých předpisů ohrožuje sankcemi ze strany státních úřadů.

Stránky