Škola milionářů

Když vidíte název "Škola milionářů", možná se vám před očima objeví obrázek školní učebny, přednášek a studijní literatury. Moje škola je ale trochu jiná. Místo abyste celé dny vysedávali v učebnách a nad knihami, učíte se především praxí. Ta myšlenka není nová. Podobná škola totiž už existovala, a tak jsem se jí mohl inspirovat. Založil ji Tomáš Baťa. Možná si řeknete, co měla Baťova škola práce společného s milionáři. Více, než by se mohlo zdát. Každý její absolvent mohl a měl mít ve 25 letech naspořeno kolem 100.000 tehdejších korun, což by z nich dnes udělalo milionáře.

Škola milionářů

Baťa dokonce mladým lidem dávno před Kiyosakim radil, jak mají tyto peníze dobře investovat, stát se finančně nezávislými a žít z aktiv. Jeho škola tedy byla skutečnou školou milionářů a v mnohém z ní vycházím. Zvláště pak v jednom. Nepředstavujte si, že studenti vysedávali po celou dobu v lavicích. Většinu dne pracovali na různých postech v továrně a teprve odpoledne a večer se učili. Své vědomosti tedy získávali především z vlastní praxe, příkladu zkušenějších a jejich rad. Když je pak spojili s tím, co se dozvěděli od vynikajících učitelů a vyčetli v knihách, stávali se z nich sebevědomí a úspěšní lidé, elita tehdejšího Československa. Byl mezi nimi například Emil Zátopek, Tomáš Baťa junior nebo Ludvík Vaculík.

"Inspirováno Tomášem Baťou a jeho podnikatelskými úspěchy"


Ověřeno praxí

Tomáš Baťa v jednom projevu ke studentům techniky řekl, že každý z nich by měl mít své vlastní podnikání, aby si vyzkoušel teoretické vědomosti v praxi. Není podstatné, jestli jde o dílnu, jak o ní mluvil, nebo o jiný byznys.

Vy máte také jistě dobré teoretické vzdělání a nepochybuji, že i řadu přečtených knih o úspěchu a motivaci, či životopisy úspěšných osobností. Máte za sebou první krok, který je jistě důležitý, totiž přípravu. Ale co praxe? Pustit se do podnikání je něco jiného, než o něm slyšet nebo číst. Věřím, že i vás napadne ta nejpřirozenější otázka: Co když neuspěji, co potom? Mohu podstoupit takové riziko? Naštěstí mám pro vás dobrou zprávu: V mé Škole milionářů můžete přijít jen o čas. A vlastně ani o ten ne, protože i když neuspějete a milionářem se nestanete, alespoň se něco užitečného naučíte.


Žádné riziko, žádné omezení

Ukažme si, proč vám nehrozí žádná rizika. Zápisné: nula. Nutné investice: nula. Školné: nula. Poplatky učitelům a za učebnice: nula.

A naopak finanční přínosy: Od nuly do nekonečna. Lidé, kteří už podobnými školami ve světě prošli, vydělávají více jak milion dolarů, ovšem měsíčně. Ale není podstatné, jestli máte příjem ve výši milionu nebo stovek milionů. Důležité je, zda máte dost na splnění svých snů. Podívejte se kolem sebe a uvidíte spoustu lidí, kteří na své sny rezignovali, protože si je nemohou dovolit. Vy s tímto vzděláním ano.

Co to tedy znamená v praxi? Nemusíte se obávat, že budete chodit na směny pracovat do továrny. Dokonce vás ani nikdo nebude kontrolovat, kdy a jak dlouho se svému milionářskému vzdělávání věnujete. Zápisem do mé Školy milionářů se totiž stáváte svobodným člověkem, nezávislým podnikatelem, který sám o sobě rozhoduje. Můžete pracovat hodinu týdně nebo deset hodin denně. Záleží na tom, jaké chcete mít výsledky. Čas sám však není rozhodující. Podstatné je, jak silné máte odhodlání vzít život do vlastních rukou a splnit si své sny.


Jak se stát milionářem

Tou praxí, která vás nejvíce naučí, je program PARTNER PLUS, jedinečný nástroj pro podporu úspěšnosti menšího a středního podnikání. Studenti Školy milionářů s ním jednak podnikatele seznamují, jednak, pokud si ho pořídí, s nimi dlouhodobě komunikují a poskytují jim podporu. A protože jsme ve Škole, nemusíte na počátku o podnikání a jeho rozvoji vědět skoro nic. Všechno se časem naučíte.

Váš příjem, který není ničím omezený, záleží především na vašem nasazení a souznění s myšlenkou pomáhat druhým k úspěchu. Čím úspěšnější jsou vaši klienti, tím více peněz vám přitéká na váš účet. A pokud se alespoň průměrně snažíte, zajistíte si nejen stále rostoucí příjmy, ale také pravidelné měsíční platby.

Z praxe:

Průměrný "student" dosáhne po 1 - 2 měsících měsíčního příjmu kolem 5.000 Kč. Za dalších 2 - 3 měsíce pak příjmu kolem 50.000 Kč, přičemž si na půl roku zajistí stabilní výplatu ve výši minimálně 16.000 Kč.


Přednášky a skripta

Nehrozí však, že pro samou praxi nedojde na přednášky, odbornou literaturu a další způsoby vzdělávání. Protože jsem školil prodejní a marketingové dovednosti, management i osobní rozvoj, a to i ve velkých a významných společnostech, mám pro vás připravena školení, doporučím vám zajímavé knížky, videa a další podklady. To vše za režijní ceny. Například za seminář účtuji jen cenu pronájmu školící místnosti, která se rozpočítá mezi všechny účastníky včetně mě.


Vysvědčení

Vysvědčení vám nevypisuji já, ale vystavujete si ho sami. Jednoduše si zhodnotíte svůj prospěch podle výsledků a podle toho, jak naplňují vaše očekávání. Já jen udělám všechno pro to, aby na něm byly samé jedničky. Mohu vám zaručit, že se stanete milionáři? Ani na vysoké školem vám nikdo neslíbí, že ji určitě absolvujete. Ale 75% studentů to přesto zvládne.


Zápis

Zápis do Školy milionářů probíhá neustále. Není omezen předchozím vzděláním ani věkem. A nechci po vás žádný okamžitý úpis. Formulář níže slouží jen k tomu, abychom si domluvili osobní schůzku, kde vám školu podrobně představím a ukážu, čím se studenti zabývají a co jim to přináší. Pak se teprve můžete svobodně rozhodnout, jestli se chcete stát milionářem a splnit si své životní sny.

Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře . Sejdeme se a já vám osobně ukážu, jak je možno se Školou milionářů růst, a přitom reálně vydělávat. Můžete pak hned začít budovat svoji osobní poradenskou a obchodní firmu bez nutnosti počátečních investic, nákladů a jakýchkoliv poplatků. Předám vám veškeré bezkonkurenční know-how a k tomu dovednosti, jak ho nabídnout našim klientům a pomáhat jim dlouhodobě zvyšovat tržby. Během 90 dnů, pokud se budete svému byznysu dostatečně věnovat, si vytvoříte základ opakovaných příjmů, které budete dále navyšovat.

Pojďme si domluvit schůzku: