Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělek

Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělek
 
Chcete vydělávat na svých nákupech a pomoci i svým přátelům, aby nakupovali výhodně? A přitom si nezávazně vyzkoušet, jak získat příjem navíc a začít jednoduše bez závazků a nákladů vydělávat peníze? Třeba jako přilepšení k mateřské, platu ze zaměstnání nebo ke studiu? Využijte jedinečné vlastnosti nákupního společenství Cashback, kterou už objevili a využívají nejen jednotlivci, ale i řada významných organizací, například sportovní kluby, jako jsou SK Slavia Praha, Dukla Jihlava či Kometa Brno. Tisíce lidí už tímto způsobem vydělávají zajímavé peníze. Připojte se k nim.


Jak to funguje

Způsob, jak vydělávat na nákupech, se jmenuje „Přátelský bonus“. Ukažme si to na jednoduchém příkladu. Doporučíte registraci deseti svým přátelům a oni zase dalším deseti. Každý z této stovky lidí nakoupí měsíčně s Cashback kartou za 2.000 korun. Celkový objem nákupů je tedy 200.000 Kč a vaše jedno procento přátelského bonusu dělá 2.000 korun. K tomu ještě získáte z každého takového nákupu nákupní body (Shopping Points), které můžete vyměnit za výhodné akční slevy při vlastních nákupech. Bez velké námahy tak máte každý měsíc zajímavý příjem. Pokud budete chtít více, poradíme vám, jak se stát vaším přátelům poradcem a zvýšit tak své měsíční příjmy.

A pokud pak budete chtít získat ještě více, můžete se stát marketérem, který má na starosti partnery - obchodníky a vydělává desetinásobky přátelských bonusů.


Co je nákupní společenství Cashback

Věrnostní systém CASHBACK od Lyoness je největším nákupním společenstvím s více jak pěti miliony členů ve 47 zemích světa. Řadí se mezi světoznámé známé síťové firmy, jako jsou Uber, Airbnb, Alibaba a další. Registrace je zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Registrovaný zákazník dostává z každého nákupu u partnera (obchodníka, který je zapojen do systému Cashback) až 5% z ceny nákupu zpět a k tomu nákupní body, které může vyměnit za akční slevy. Z nákupů svých přátel a jejich přátel získá 0,5 % a 0,5 %, tedy celkem 1 % jako přátelský bonus.

V České republice a na Slovensku najdete více jak 5.000 prodejen, kde můžete své karty Cashback uplatnit a získat při každém nákupu výhody.

Na rozdíl od různých pochybných nabídek výdělků máte možnost informovat své přátele o výhodách, o nichž možná ještě ani nevědí. Nakupuje přece každý, a když může zdarma a bez závazků získat slevy a nákupní body, je to pro něj jistě dobrá zpráva. Vydělávejte tedy tím, že budete dělat radost svým přátelům.

Chcete začít budovat své příjmy takto jednoduše? Udělejte první krok. Jakmile vás zaregistrujeme, pošleme vám e-mailem podrobné informace, jak zaregistrovat vaše přátele, získávat přátelský bonus a podporovat jejich nákupy. Nákupní kartu Cashback vám pak zašleme poštou na vaši adresu.

Pamatujte si: Každým dnem, kdy nakupujete bez Cashback karty, přicházíte o peníze!

Chci se bezplatně a bez závazků zaregistrovat do nákupního společenství Cashback: