Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělek

   rozvoj

Začněte jednoduše a vyzkoušejte si výdělekChcete si nezávazně vyzkoušet, jak získat příjem navíc a začít jednoduše bez závazků a nákladů vydělávat peníze? Třeba jako přilepšení k mateřské, platu ze zaměstnání nebo ke studiu? Využijte jedinečné vlastnosti nákupního společenství CASHBACK, kterou už objevili a využívají nejen jednotlivci, ale i řada organizací. Například sportovní kluby jako jsou SK Slavia Praha, Dukla Jihlava nebo HC Slovan Bratislava a desítky dalších tímto způsobem financují své mládežnické oddíly. Ta výhoda se jmenuje přátelský bonus. Jestliže doporučíte registraci do společenství CASHBACK svým přátelům, získáte z každého jejich nákupu bonus ve výši 0,5%. Když také oni doporučí svým přátelům, aby se zaregistrovali, máte i od nich 0,5%.

Ukažme si to na jednoduchém příkladu. Doporučíte registraci deseti svým přátelům a každý z nich také deseti. Každý z této stovky lidí nakoupí měsíčně s CASHBACK kartou za 2.000 korun. Celkový objem nákupů je tedy 200.000 Kč a vaše jedno procento přátelského bonusu dělá 2.000 korun. K tomu ještě získáte z každého takového nákupu nákupní body (Shopping Points), které můžete vyměnit za výhodné akční slevy při vlastních nákupech. Bez velké námahy tak získáte každý měsíc menší příjem. Pokud budete chtít více, poradíme vám, jak se stát vaším přátelům poradcem a zvýšit tak své měsíční příjmy.

 Zaregistrujte se bezplatně do IM Business Academy

A pokud pak budete chtít získat více, můžete se stát marketérem, který má na starosti partnery - obchodníky a vydělává desetinásobky přátelských bonusů.

 Na Facebooku: Nakupujeme a vyděláváme


Co je to CASHBACK

Věrnostní systém CASHBACK od Lyoness je největším nákupním společenstvím s více jak pěti miliony členů ve 47 zemích světa. Svým pojetím se řadí mezi známé síťové firmy, jako jsou Uber, Airbnb, Alibaba a další. Najdete nás na FacebookuRegistrace je zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Registrovaný zákazník dostává z každého nákupu u partnera (obchodníka, který je zapojen do systému CASHBACK) až 5% z ceny nákupu zpět a k tomu nákupní body, které může vyměnit za akční slevy. Z nákupů svých přátel a jejich přátel získá 0,5 a 0,5% jako přátelský bonus.

V České republice a na Slovensku najdete více jak 5.000 prodejen, kde můžete své karty CASHBACK uplatnit a získat při každém nákupu výhody.

Na rozdíl od různých pohybných výdělků máte možnost informovat své přátele o výhodách, o nichž možná ještě ani nevědí. Nakupuje přece každý, a když může zdarma a bez závazků získat slevy a nákupní body, je to pro něj jistě dobrá zpráva. Vydělávejte tedy tím, že budete dělat radost svým přátelům.

Chcete začít budovat své příjmy takto jednoduše? Udělejte první krok. Jakmile vás zaregistrujeme, pošleme vám e-mailem podrobné informace, jak zaregistrovat vaše přátele, získávat přátelský bonus a podporovat jejich nákupy. Nákupní kartu CASHBACK vám pak zašleme poštou na vaši adresu.

Chci se bezplatně a bez závazků zaregistrovat do nákupního společenství CASHBACK: