Miloš Toman: Podpořím vás, podnikatelé
 

Možná teď sedíte v zavřené prodejně, restauraci nebo provozovně služeb. A těšíte se, až karanténa pomine a všechno se vrátí ke stavu, který byl předtím. Musím vás v tom zklamat. Ukazuje se naopak, že je třeba očekávat podstatné změny. Všichni budou chtít dohnat výpadek, ale zákazníci v obavě z budoucnosti omezí nakupování. Velké společnosti a řetězce vyjdou ze současných opatření jen málo oslabené a pustí se do malých podnikatelů, finančně vyčerpaných.

 
To, co bude v následující době rozhodovat, jsou vztahy se zákazníky a komunikace s nimi. Tedy postupy založené na zásadách intuitivního marketingu. Aktivní marketing a prodej. To, co zatím vaši velcí konkurenti moc neovládají. Kdo si je včas osvojí (a času je málo), ten vstoupí do druhé fáze krize s většími šancemi. Proto vás v tom chci podpořit.

Mám s podporou podnikatelů 25 let zkušeností a beze mě a bez aktivního prodeje by už řada dnes prosperujících firem neexistovala. Rád podpořím každého, kdo chce být v podnikání aktivnější a přitom šetřit čas a námahu. Jak? Předám vám know-how (v podobě manuálu a pravidelně zasílaného newsletteru newsletteru Tipy@Triky) a pomohu vám s jeho uplatněním v praxi. Je prokázáno, že tímto způsobem se v podnikání udrží až 93 % podnikatelů.


Co je pro to potřeba udělat?

Domluvit se mnou, pořídit si věrnostní program Cashback World jako zdroj dat potřebných pro aktivní prodej a začít.

Chcete-li další informace, jak to funguje a jak vás podpořím, na něco se zeptat, popovídat si přes Skype, pošlete mi zprávu.

Informace o nakládání s osobními daty zde.