Buďte v obraze - čtěte nové newslettery

 

Důležité informace vám přijdou přímo do e-mailové schránky. Na konci 19. století vyslovili londýnští radní obavu, že bude-li se doprava takovým tempem nadále rozvíjet, bude jejich město za pár let zavaleno koňským hnojem. Nestalo se. My jsme dnes zase zavaleni informacemi a nezdá se, že bychom to v dohledné době vyřešili. Pomůže však, když je nemusíte pracně hledat.

 
Buďte v obraze - čtěte nové newslettery
 
Od září proto zvyšuji četnost a rozšiřuji portfolio o dva tematické newslettery. Zůstávají samozřejmě i Intuitivní noviny.


IM+ Tipy @ Triky pro restauratéry a obchodníky

Už přes 25 let se zabývám nízkonákladovým marketingem. Prostudoval jsem hromadu knížek, nasbíral ještě větší hromadu zkušeností a vytvořil nové recepty pro úspěšné podnikání. Ty teď máte možnost dostávat v podobě praktických a okamžitě použitelných návodů.


IM+ Cesta k úspěchu

Pokud chcete opravdu rozhodovat o svém životě, nemůže podnikání vlastnit vás, ale vy vlastnit podnikání. Cesta z levé strany cashflow kvadrantu na pravou je většinou náročná na určité schopnosti a dovednosti, a hlavně peníze. Většinou. Ale existuje i „nízkonákladová“ cesta. Dozvíte se o ní v tomto newsletteru.

Zaregistrujte se k odběru newsletterů Intuitivního marketingu, abyste se dozvěděli, jak s malými náklady dosahovat velkých výsledků. Jsou oblíbeným zdrojem informací už od roku 2005.


Ano, chci zasílat tyto newslettery:

Informace o nakládání s osobními daty zde