Dva světy: Chcete být bohatí nebo bez peněz?

 

Jestli budete bohatí nebo ne, záleží na vašem rozhodnutí. Nesvádějte to na okolnosti, ty nejsou nikdy viny, říkal Tomáš Baťa. Statistika uvádí, že ze 100 lidí, kteří měli v pětadvaceti letech stejné startovací podmínky, bude v pětašedesáti 1 bohatý, 4 finančně zajištění, ale padesát čtyři bude bez peněz, závislých na hubeném státním důchodu a dobročinnosti jiných.

 
Dva světy: Chcete být bohatí nebo bez peněz?
 
Když lidé na internetu nebo v knížkách čtou o úspěšných a bohatých, většinou si povzdechnou, že všechny ty příležitosti už byly a dnes není šance stát se druhým Gatesem nebo Bezosem. Ale tak to není. Šance, včetně těch velkých, se nabízejí vždy, ale většina je nedokáže pochopit a využít. Podívejte se na toto video:

 

Můj extra tip Tento svět může být i váš. Stačí, když rozpoznáte příležitost a zařídíte se podle toho. Začněte s 90tidenní výzvou, která je součástí IM+ Strategie úspěchu.

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde