eVouchery usnadní nakupování s výhodami

 

Největší výhodou věrnostního systému Cashback World je, že se vám jako zákazníkovi několik minut po nákupu načtou vrácené peníze (cashback) a nákupní body na vás účet. Žádné složité čekání na dárky nebo vyúčtování. To je velmi příjemné, protože většina lidí nerada čeká, ale…

 
Cashback World eVouchery usnadní nakupování s výhodami
 
Platí to jen v prodejnách, kde přímo při nákupu načtou vaši Cashback kartu. To bohužel v některých obchodech, zvlášť těch větších nejde, protože mají svůj věrnostní systém (jako například Tesco). V takových případech je možné získat výhody přes poukazy (vouchery).

Jenže dosud to bylo trochu krkolomné. To jste třeba šli kolem Marks & Spencer a objevili něco zajímavého. Co teď? Voucher jste si museli objednat, zaplatit a počkat, až dojde poštou. Do té doby už vám ale mohli vaše vyhlédnuté zboží prodat. Zkrátka, poněkud nešikovné.

"Více jak 2.500 obchodníků na vás čeká."


Cashback World eVoucher během 5 minut

Ale teď už to začíná být mnohem pohodlnější. S pomocí mobilní aplikace Cashback World si můžete naprosto snadno a hned zakoupit eVouchery. Jdete například kolem vaší oblíbené prodejny a uvidíte něco zajímavého. V aplikaci objednáte odpovídající voucher, zaplatíte ho online kartou nebo platební bránou a hned ho máte na mobilu a můžete nakupovat se všemi výhodami - tedy penězi nazpět (cashback) a nákupními body (shopping points), které potom vyměníte za zajímavé akce.

 

A je to rozhodně zajímavé. Aktuálně nabízí knihkupectví Martinus vouchery s 10 % cashback (zaplatíte dejme tomu za knihu 300 Kč a dostanete 30 Kč nazpátek) a 5 shopping points. A nový hráč na našem trhu, obchod s módou Zalando dává 3 % Cashback a 6 shopping points.

Shrnuto: Chcete mít všechny tyto výhody? Není nic jednoduššího. Informace o programu Cashback World najdete zde. Můžete se se zdarma zaregistrovat, stáhnout si aplikaci a začít výhodně nakupovat už dnes. Více jak 2.500 obchodníků na vás čeká. Stáhněte si informační brožuru a já vám k ní ještě pošlu aktuální informace:

 

Informace o nakládání s osobními daty zde
Inspirace zdarma: