I vy můžete získat Zlatý kupón

 

"A mám to zadarmo!" Pamatujete si tu hlášku z reklamy, která šla před pár lety? Brzy budete mít možnost vykřiknout to i vy, pokud získáte Zlatý kupón. Co je to Zlatý kupón? Slevová poukázka, jejíž hodnota může dosáhnout až výše vašeho nákupu.

 
Dejme tomu, že si nakoupíte boty za 2.000 korun nebo načerpáte benzín za tisícovku a když budete mít štěstí, dostanete Zlatý kupón znějící na stejnou částku, kterou můžete uplatnit při dalších nákupech. Čas, který na získání Zlatého kupónu máte, vyprší 31. května o půlnoci. Jak se k němu dostanete?

I vy můžete získat Zlatý kupón
 
Získat Zlatý kupón je snadné, a dokonce vás to nebude nic stát. Pro všechny, kteří rádi nakupují, je to cesta, jak si nakupování ještě víc zpříjemnit. A ne jednou. Jaký je tedy postup, abyste dostali svůj Zlatý kupón:


1. Zaregistrujte se do věrnostního programu Cashback World

Více o možnostech a výhodách, které tato registrace dává, najdete zde. Registrace je bezplatná a po ní už můžete začít nakupovat. Po registraci vám pošleme tipy, jak si nakupování zpříjemnit, třeba s mobilní aplikací.


2. Užijte si svůj první nákup

Nakupte v některé z 3.000 prodejen, restaurací, čerpacích stanicích a samozřejmě i internetových obchodů (seznam najdete zde), které jsou partnery Cashback World, a při nákupu uplatněte svoji kartu. Minimální výše nákupu je 320 Kč.


3. Radujte se ze Zlatého kupónu

Jakmile se váš nákup načte, pošleme vám Zlatý kupón v hodnotě nejméně poloviny ceny nákupu. Když budete mít štěstí a vylosujeme vás, získáte Zlatý kupón na 100 % peněz zaplacených za nákup.


Registrace zde


Poznámky:

1. Nárok na Zlatý kupón se vztahuje pouze na jeden nákup v minimální výši 320 Kč.
2. Možnost získat Zlatý kupón končí dne 31. 5. 2019. Počítejte s tím, že v případě nákupu v e-shopu bude nákup připsán až po uplynutí doby pro vrácení zboží.
3. Akce platí do vyčerpání Zlatých kupónů (počáteční stav je 80.000 Kč), takže kdo dřív přijde a nakoupí, ten bude mít.