Investice, která se do týdne vrátí

 

Příručka Vylepšete si prodejnu dokáže něco, co jiné publikace neumí. Když ji vezmete do ruky a podejdete s ní prodejnou, ukáže vám místa a činnosti, které můžete vylepšit. Hned potom v ní najdete tipy, jak to udělat. A když navýšíte tržby, můžete začít znovu a pátrat po dalších příležitostech. Rady, které v tomto průvodci prodejnou najdete, nevyžadují investice a dlouhý čas.

 
Investice, která se do týdne vrátí
 
Většinu z postupů a úprav, které vám příručka doporučí, zvládnete během několika dní. Výsledky se projeví takřka hned a cena, kterou za příručku zaplatíte, se do týdne vrátí.

Uděláte s tímto průvodcem v ruce pár kroků prodejnou a máte na něj vyděláno. Dojdete na konec a máte tolik inspirace, že můžete zvýšit tržby až o 30 %.

Pořiďte si proto příručku "Vylepšete si prodejnu" hned, ať s ní můžete začít pracovat a objevovat místa, kde můžete být ještě lepší. Nezáleží na tom, jak dlouho už maloobchod děláte. Komplexnost přístupu a inspirativnost oceňují i "staří praktici". Však je také tento průvodce založený na více jak 25 letech konkrétní praxe.

 Pořiďte si příručku Vylepšete si prodejnu


Užitečné? Podělte se i se svými přáteli:

Zaregistrujte se k odběru Intuitivních novin