Na co se ve svém životě chcete těšit?

 

Statistiky jsou neúprosné. Ale jen vy můžete ovlivnit, co vás nakonec čeká. Ze stovky lidí, kteří s vámi v 25 letech vykročí nebo vykročili do života, bude v pětašedesáti 1 bohatý, 4 finančně nezávislí, 5 jich bude ještě pracovat a 54 bude neustále bojovat s nedostatkem peněz. Platilo to v 50. letech, kdy o tom mluvil Earl Nightingale, a platí do i dnes. Je to na vás. Statistiky jsou neúprosné. Jak můžete ovlivnit, co vás nakonec čeká?

 
Na co se ve svém životě chcete těšit?

Takto dopadnout nemusíte. Pokud vezmete život aktivně do svých rukou.

 
Pokud s tím něco neuděláte a nepřistoupíte k zajištění svého života aktivně, budete se léta těšit, že si v důchodu odpočinete a začnete si konečně užívat, a pak zjistíte, že na to nemáte. Nebo budete ještě muset pracovat, abyste měli na základní potřeby.

Opravdu vás lákají takové vyhlídky na život? Čtyřicet let dělat to, co vás nebaví, abyste pak zjistili, že jste nikam nedošli a jste na tom ještě hůř než na začátku? Nebo chcete budovat, organizovat, vést, zkrátka dělat to, co vás dokáže zaujmout a nadchnout, a ještě ke všemu se dostat mezi těch 5 ze sta, kteří si nemusí dělat starosti s penězi?

 Zjistěte o tom víc, stáhněte si brožuru Strategie úspěšného života