Naděluji dárkový koš - ještě dnes může být váš

Naděluji dárkový koš - může být váš  Dostáváte rádi dárky zdarma? Mám pro vás připravený dárkový koš, a to hned se třemi dárky. Tím prvním je knížka "Královna v nesnázích", lehce fantastické čtení, kořeněné pravým anglickým humorem. Druhým a třetím dárkem jsou peníze a nákupní body, které ode dneška dostanete při každém nákupu. Stačí se zaregistrovat v báječném světě nakupování Cashback World a můžete dostat až 10 % z ceny nákupu ihned nazpátek a k tomu, které vyměníte za desítky akcí. A to všechno zdarma, bez závazků, pohodlně a rychle.

O výhodách nakupování s Cashback World, největším nákupním společenstvím na světě (už 12 milionů zákazníků ve 47 zemích má kartu Cashback World) si můžete více přečíst zde.


A teď prosím věnujte pozornost této mimořádné a časově omezené nabídce

Zaregistrujte sePokud se v měsíci březnu zaregistrujete pomocí uvedeného odkazu nebo QR kódu, pošlu vám zdarma knihu Královna v nesnázích a když budete chtít, také plastovou kartu Cashback World (většinou se ale už používá mobilní aplikace).

Registrace je zdarma, nevyžaduje žádné poplatky, a to ani kdykoliv v budoucnosti, a k ničemu vás nezavazuje. Dokonce ani nemusíte nakupovat, ale to by byla škoda, protože přes 3.000 kamenných i internetových prodejen na vás čeká s výhodami. Od řetězce Tesco přes McDonald's, Baťa, Mall.cz až po kadeřnictví nebo krámek s potravinami ve vašem sousedství.

Zaregistrujte se: https://cbw.to/tc1t3y nebo přes QR kód.

 


Nastavte si podnikání