Nové samoobslužné příručky pro restaurace, hospody, kavárny a další stravovací podniky

Nové samoobslužné příručky pro restaurace, hospody, kavárny a další stravovací podnikyPo samoobslužné příručce pro tradiční maloobchodníky "Otestujte si svoji prodejnu" se rozšíření dočkala i sesterská příručka určená majitelům restaurací, hospod, kaváren a dalším stravovacím podnikům "Otestujte si svůj podnik". Tato příručka umožňuje, abyste si abyste si podle ní mohli sami posoudit svůj podnik a najít možnosti, kde a jak ji vylepšit a tím zvýšit své tržby a upevnit schopnost odolávat velké konkurenci. Po žádosti podnikatelů, abych je lépe nasměroval a dal jim alespoň nějaká vodítka, připravil jsem druhou generaci, obsahující 70 stran návodů a inspirace pro praxi.

Tato jedinečná publikace teď v sobě spojuje odbornou knihu s množstvím praktických tipů na vylepšení prodeje se zaškrtávacími kartami, s jejichž pomocí si můžete svůj podnik, třeba i opakovaně vyhodnotit. Přitom je jednoduchá, práce s ní vás nepřipraví o mnoho času a výsledky jsou překvapivé a projeví se brzy.


Co najdete v druhé generaci samoobslužných příruček pro restaurace, hospody, kavárny a další stravovací podniky

Malá statistika říká, že v této ojedinělé příručce je k dispozici:

  • 212 stran
  • 8 základních témat
  • 35 podtémat a testovacích karet
  • 70 stran inspirace a konkrétních návodů pro praxi

To všechno dává dohromady příručku, se kterou můžete opakovaně trávit čas a najít mnoho dalších pohledů na svůj podnik. Už samotná tato příručka vám může přinést citelné zvýšení tržeb. A to je jen malá část z toho, co pro vás mám připraveno.

Víte, že... Mezi nejdůležitější příčiny podnikatelských neúspěchů patří nedostatek znalostí? Přesněji řečeno, jde o jejich podceňování. Praxe a zkušenosti jsou sice důležité, ale vývoj jde rychle kupředu.


Jak získat samoobslužnou příručku pro restaurace, hospody, kavárny a další stravovací podniky

Samoobslužná příručka "Otestujte si svůj podnik" je k dispozici zdarma. Není ale ke stažení (z praktických důvodů má podobu tištěné knihy s kroužkovou vazbou), předá vám ji osobně některý z mých spolupracovníků a při té příležitosti vám vysvětlí, jak čerpat řadu dalších výhod v programu PARTNER PLUS.

 Stáhněte si ukázku samoobslužné příručky "Otestujte si svůj podnik"

Chcete ji mít? Kontaktujte nás a my zařídíme všechno potřebné.

 

Seznamte se s trojlístkem úspěšných: