Samoška: Obchod v nové realitě

 

Během jarních měsíců si obchod prošel velkou zkouškou. Z prodavaček a prodavačů se stali hrdinové první linie a úcta k jejich povolání stoupla. Do popředí ještě více vystoupila důležitost obchodů v docházkové vzdálenosti, spolupráce s lokálními dodavateli či součinnosti s obcemi. To je pro tradiční obchodníky velmi důležité, protože jim to dává do rukou konkurenční nástroj.

 
Samoška: Obchod v nové realitě
 
Představa on-line objednání zboží, připraveného nákupu do tašky, bezkontaktních plateb a podobných inovací byla pro řadu obchodníků v nedohlednu, uplynulé měsíce však ukázaly, že jejich čas je právě teď.

23.-24. 9. 2020 v Top Hotelu Praha

Nezmeškejte proto 25. kongres Samoška, který se uskuteční 23.-24. 9. 2020 v Top Hotelu Praha a který se ponese v duchu tématu obchod v nové realitě.


Na co se můžete těšit

Aktuální data společnosti Nielsen, jak ovlivnila pandemie Covid-19 maloobchodní trh, jak se změnilo nákupní chování spotřebitelů a jejich preference prodejních kanálů, přinesou ředitel pro vztahy s řetězci CZ & SK/CEE Lubomír Mechura a client consultant Kristýna Garreisová.

O tom, jak se vypořádat se stresovými a neočekávanými situacemi, jakým jsme byli v uplynulých měsících vystaveni, bude hovořit klinický psycholog a první profesor lékařské psychologie Radek Ptáček.

Stravenkový paušál představí místropředsedkyně vlády a ministryně financí Alena Schillerová spolu s náměstkem pro daně a cla Stanislavem Koubou.

Při tom nemůžete chybět! Zvlášť když je vstup pro obchodníky zdarma.  Zaregistrujte se