Už více jak 12 milionů zákazníků...

 

Nejdříve trochu čísel. Už 12 milionů lidí čerpá svoje výhody při každém nákupu u více jak 300.000 obchodníků ve 47 zemích světa. Jaké jsou ty výhody, že jim stojí za to vyhledávat prodejny označené logem Cashback World, nebo jít nakupovat do těch e-shopů, které jsou také zapojeny? Z každého nákupu dostanou ihned nazpět až 5 % z ceny a k tomu ještě nákupní body, které mohou proměnit za akční nabídky.

 
Zákazníků nakupujících s Cashback World už je 12 milionů
 
Ne ovšem od jednoho obchodníka, u kterého právě nakoupili, ale ode všech. V České republice je jich téměř 3.000. A ke všemu je to zdarma!

Takže když ještě zůstaneme u matematiky, na jedné straně dostanete část peněz, které jste utratili za nákup, nazpátek a k tomu ještě nákupní body, kterými ušetříte při nákupu akčního zboží. A co za to? Nic. Registrace je zdarma, kartu získáte zdarma (ale můžete se klidně obejít i bez ní, když si do mobilu stáhnete aplikaci Cashback World a u pokladny jen načtete čárový kód z telefonu). Nákupní body jsou také elektronické, takže už žádné nalepování na kartičku. Cashback World je svět moderního zákazníka.

Kde všude ušetříte?  Přečtěte si více o Cashback World

Dvanáct milionů lidí, to už je celá Česká republika i s turisty. Mně ale docela stačí, že mám svoji osobní zkušenost a funguje mi to. Vy ji samozřejmě ještě mít nemůžete, ale můžete dát na těch dvanáct milionů nebo na moji zkušenost. Věřte mi, vyplatí se to.


Užitečné? Podělte se i se svými přáteli:

Zaregistrujte se k odběru Intuitivních novin