Intuitivní marketing doporučuje: Přidejte se k aktivním zákazníkům
 

Před 30 lety jsme se rozloučili se zanedbanými a poloprázdnými prodejnami, před kterými jsme stáli dlouhé fronty. Přesto se nám i dnes často při nákupu v prodejně, restauraci nebo na jiných místech, dostává zklamání.

 
Jak to však zařídit, abychom byli spokojeni a mohli si nákupů užívat? Nakonec jsem na to přece jen přišel. Chceme-li situaci změnit, nemůžeme začít od obchodníků, restauratérů a jiných podnikatelů, i když to vypadá logicky. Aktivita musí vyjít od nás, zákazníků. Je potřeba se stát Aktivními zákazníky.

 Stáhněte si zdarma e-book Zákazník v akci (kuchařka nákupních labužníků)

Proto jsem se rozhodl založit a rozšiřovat společenství Aktivních zákazníků a věřím, že mi s tím pomůžete. I vy se k němu totiž můžete snadno přidat. Jak to udělat? Protože trochu organizace je potřeba, jinak bychom ani nevěděli, kdo k nám patří a kdo ne, zvolil jsem jako základ věrnostní program Cashback World. Jednak je zdarma (a dokonce vás ani nenutí aktivně nakupovat), jednak není omezený na jednu prodejnu či řetězec, ale platí napříč obchody, restauracemi, hotely, e-shopy, kadeřnictvími atd. A navíc při nákupu získáváme docela zajímavé výhody, což je příjemný bonus.

 Základní informace o věrnostním programu Cashback World najdete zde.

Vaše členské číslo vám pak bude průkazem a vstupenkou do skupiny i na všechny akce. Čeká na vás exkluzivní facebooková skupina, zajímavé newslettery a v dohledu jsou i živé akce a webináře.

Pojďme na to, ať si nakupování užijeme.


Chci se stát aktivním zákazníkem

K okamžité registraci použijte tento můj odkaz: https://cbw.to/tc1t3y


Užitečné? Podělte se i se svými přáteli:

Zaregistrujte se k odběru Intuitivních novin