Ing. Miloš Toman

Ing. Miloš TomanV roce 2003, kdy už jsem měl za sebou více jak desetiletou praxi podnikání v maloobchodě a ve službách, jsem napsal knihu Intuitivní marketing. Koncepce, kterou jsem v ní popsal, je dnes vyučovaná na vysokých školách (jako jediná koncepce toho druhu od českého autora), ale především ji používají tisíce malých a středních podnikatelů.
Na první knihu navázaly další (Intuitivní reklama a v roce 2016 Intuitivní marketing pro 21. století), ale především jediná kniha, která se zabývá tradičním maloobchodem s názvem Jak zvládnout maloobchod.

Za ty roky, co se naplno věnuji podpoře malého a středního podnikání, zvláště pak v maloobchodě a stravovacích a ubytovacích podnicích, jsem se vypracoval na uznávaného odborníka v tomto oboru. Neříkám to já, ale moji klienti.

Můžete se se mnou setkat na konferencích pořádaných zejména společností ATOZ (SAMOŠKA, ČERPAČKA, HOREKA 112) a také v publikacích, které vydává (blog na webu Zboží&Prodej). Moje biografie je zařazena v prestižní encyklopedii Who is...(v České republice).

Jsem autorem a odborným garantem programu PARTNER PLUS, který nemá v České republice a na Slovensku (ale zřejmě ani v celé Evropě) obdoby. Svoje know-how a více jak 25 let zkušeností s marketingem a prodejem jsem vložil do programu, který přináší reálné zvyšování tržeb.

 Více o intuitivním marketingu


V kostce:

  • Napsal jsem už 8 úspěšných knih
  • Patřím mezi přední odborníky na malé a střední podnikání
  • Moje biografie je zařazena v prestižní encyklopedii Who is...(v České republice).
  • Intuitivní marketing je na Wikipedii


Pomáhám malým a středním podnikatelům naplňovat jejich sny

V roce 2015 jsem se rozhodl pozměnit přístup a nástroje a místo jednotlivých školení a konzultací jsem vytvořil kompletní program pro podporu malého a středního podnikání PARTNER PLUS. Pomáhá menším podnikatelům dosahovat úspěchu chytrými přístupy a unikátním know-how, ne nákladnou reklamou a utrácením peněz.
Tento systém je stejně bezkonkurenční jako idea intuitivního marketingu a dává svým uživatelům vysokou přidanou hodnotu, především v tom, že zvyšuje jejich schopnost postavit se větším a bohatším konkurentům. Moje více jak dvacetileté zkušenosti i neustálý rozvoj koncepce intuitivního marketingu je příslibem pro malé a střední podnikatele, že se s její pomocí udrží a budou dále a více vydělávat.

 O programu PARTNER PLUS

 Chcete se mnou spolupracovat? Přečtěte si o tom více

 Kontaktujte mě


Moje knihy o marketingu a managementu

Novinky:

Intuitivní marketing pro 21. století
Intuitivní marketing prodává
Zamrzlá produktivita
Intuitivní marketing
Intuitivní reklama
Intuitivní marketing prodává
Jak zvládnout maloobchod
Výtah k úspěchu
Řízení změn

 

Najdete mě na Facebooku  Najdete mě na Facebooku
Najdete mě na Twitteru  Najdete mě na Twitteru
Najdete mě na Google plus  Najdete mě na Google plus
Najdete mě na LinkedIn  Najdete mě na LinkedIn
 

 

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novináchInspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou. 
Informace o nakládání s osobními daty zde.