Chytré podnikatelské příručky od Intuitivního marketingu - Průvodci na cestě k úspěchu
 

Do těchto jedinečných příruček jsem vložil znalosti a hlavně zkušenosti nasbírané za víc jak 25 let a shromážděné v intuitivním marketingu. Proto v nich také nenajdete teorii, ale jen zasvěcené a praktické rady pro vaše podnikání. Navíc rady exkluzivní, které nikde jinde nedostanete.

 
Odborníci doporučují co nejčastěji si projít prodejnu nebo podnik, případně se postavit bokem a sledovat, jak se chovají zákazníci. Jenže i když na to budete mít čas, nikdo nezaručí, že si všimnete všeho.

Když s tímto průvodcem projdete prodejnu nebo restauraci, na konci budete mít dostatek informací, jak podstatně navýšit tržby.

Existuje totiž něco, čemu se říká „provozní slepota“. Trpíme ji všichni, kdo neměníme prostředí každý týden. Hromada vědomostí, kterou nedokážeme roztřídit, nám v tom nepomůže. Snad kdyby byl nějaký průvodce, jako ten, co kráčí v čele turistů a ukazuje jim, co by neměli přehlédnout. A právě takového průvodce teď můžete mít.

Nebude vám do ničeho mluvit, protože je papírový. Nebude vás honit, aby se všechno stihlo za hodinu. Můžete si z něj vybrat, co se vám hodí, nebo co potřebujete právě teď. Je to zkrátka přítel, který je vždy po ruce, když ho potřebujete.

Se podnikatelskou příručkou:

  • můžete procházet vaší prodejnou nebo podnikem a všímat si toho, co jste možná dřív přehlédli
  • vyhodnotit, co je pro vás důležité
  • využít návody a vylepšit chod prodejny či podniku a získat z nich víc


100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu

100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu

Nevelká, ale přesto informacemi nabitá příručka 100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu vás přesvědčí, že zvyšovat tržby není tak obtížné, jak by se mohlo zdát. V brožuře navíc vedle tipů najdete i 75 příkladů přímo z praxe.
 

 Stáhněte si nejdříve ukázku příručky

 Pak si příručku kupte a můžete začít hned

 Nebo si ji pořiďte jako součást programu Cashback World PLUS


Vylepšete si prodejnu

Vylepšete si prodejnu

Příručku si nyní můžete jednoduše pořídit a získat tak jedinečnou publikaci, která bude vaším průvodcem po prodejně a díky níž najdete další příležitosti. Je to jediná příručka, která se vám zaplatí za několik hodin.
 

 Stáhněte si nejdříve velkou ukázku příručky

 Pak si příručku kupte a můžete začít hned

 Nebo si ji pořiďte jako součást programu Cashback World PLUS


Vylepšete si podnik

Vylepšete si podnik

I tuto příručku si nyní můžete jednoduše pořídit a získat tak jedinečnou publikaci, která bude vaším průvodcem po restauraci, hospodě či kavárně a díky níž najdete další příležitosti. Je to jediná příručka, která se vám zaplatí za několik hodin.
 

 Stáhněte si nejdříve velkou ukázku příručky

 Pořiďte si ji jako součást programu Cashback World PLUS

 
 

Zahrnuty také v ceně programu Cashback World PLUS

Samoobslužné příručky ve spojení s programem Cashback World PLUS vám umožní krok za krokem postupovat cestou k menšímu stresu a větší pohodě v podnikání. Na začátku dostanete jako první publikaci "Vylepšete si svoji prodejnu" (pro oblast obchodu a služeb) nebo "Vylepšete si svůj podnik" (pro oblast stravování) a pak vás čekají další publikace, ale také knihy, školení a osobní poradenství.

 Další informace o programu Cashback World PLUS


Jak získat tohoto užitečného průvodce?

Samoobslužné příručky spolu s dalšími nástroji a podporou v programu PARTNER PLUS vám pomohou zlepšovat vaši prodejnu nebo podnik, snižovat stres a zvyšovat pohodu. Kontaktujte nás a my vám vysvětlíme, jak na to:

Informace o nakládání s osobními daty zde.