Samoobslužné interaktivní publikace

Na začátku jsou otázky: Jak jsem na tom? Mám rezervy, a kde? Může mi moje prodejna, restaurace, kadeřnictví atd. fungovat a vydělávat lépe? Dokáži se ubránit silnější a levnější konkurenci? Mohu vůbec přežít? Odpovědět si na ně sám není jednoduché. Objednat si poradce, který by to snad zvládl, stojí spoustu peněz. A navíc ne každý z nás má radost, když mu někdo „chytrý“ ukazuje, co dělá špatně. Nakonec pak třeba máte pocit, že to, co se mu nelíbí, vám vyhovuje. Je tedy vůbec možné tento rozpor vyřešit? Dříve nebylo, ale teď jsou tu jedinečné samoobslužné interaktivní publikace.

Interaktivní publikace

Samoobslužné interaktivní publikace vznikly proto, abych vám své vědomosti a více jak dvacetileté zkušenosti předal bez toho, že bych vám stál za zády. Pro podnikatele v naprosté většině platí heslo „můj podnik, můj hrad“. A i když potřebuje pomoci a podpořit radou, přesto má nepříjemný pocit, když má takového poradce vpustit dovnitř a nechat se od něj poučovat, co nedělá správně nebo co by se dalo dělat lépe.

"Nečekejte, až budoucnost přijde k vám, to už bude pozdě. Pojďte jí naproti."

Teď si můžete vzít moji „poradenskou knihu“ sami do ruky a pěkně v klidu, bez toho, že by vám do vašeho zkoumání někdo mluvil, si udělat inventuru funkčnosti a příležitostí k posílení výsledků. Samoobslužné interaktivní publikace jsou jedinečné v tom, že závažnost toho kterého zjištění si určíte sami. Nejsou tedy pevným diktátem, jak to má správně být, ale především vodítkem k zamyšlení: Jak to nebo ono ovlivňuje mé výsledky? A co s tím mohu udělat?
Ale abyste neměli pocit, že v posuzování máte až příliš mnoho volnosti, takže se nemůžete o nic pořádně opřít, přidávám také ke každé kapitole pasáž „Jak by to mohlo být“. Se samoobslužnými interaktivními publikacemi se tedy stáváte sami sobě poradcem, neustále se zlepšujícím ve vyhledávání příležitostí, jak dále zlepšit své podnikání.


Proč je právě teď potřebujete?

K čemu ale takové poradenství a vědomosti vlastně potřebujete? Protože všude kolem je konkurence, často větší a silnější a ještě ke všemu dále posiluje. Každý rok skončí stovky malých prodejen a letos to postihlo každou desátou hospodu. Navíc stojíme na prahu významné změny, možná nejdůležitější revoluce v obchodu od té doby, co se objevila první samoobsluha. Místo zboží se začíná prodávat nákupní zážitek. Zní to možná trochu zvláštně, ale nejde o marketingový výmysl, to už se děje. Všichni už teď mají stejné zboží za skoro stejné ceny. Zbožím ani cenami se tedy od konkurence neodlišíte. Trávit většinu času sháněním zboží a jeho naceňováním je neproduktivní. Je třeba začít fungovat jinak a je třeba vědět jak.

Pro menší podnikatele je tento trend dokonce výhodou, protože vyžaduje osobnější přístup k zákazníkům, a to vy umíte. Ale je potřeba vědět, jak na to, a než přišly samoobslužné interaktivní publikace, takové vědomosti malému a střednímu podnikání chyběly. Proto jsou dnes řetězce dál než tradiční obchod nebo oblast tradičního stravování a služeb. Ale nebojte se, doženeme je.
Bill Gates řekl: "Lepší, než předpovídat budoucnost, je vytvořit ji". Právě to teď společně děláme. Samoobslužné interaktivní publikace spojené s programem PARTNER PLUS vás podporují, abyste mohli vidět budoucnost optimisticky. Můžete do ní vykročit už dnes.

 Stáhněte si rozsáhlou ukázku samooblužné interaktivní publikace "Otestujte si svoji prodejnu"

 Nebo si stáhněte ukázku "Otestujte si svůj podnik" (pro hospody a restaurace)

Interaktivní publikace ve spojení s programem PARTNER PLUS vám do ní otevřou dveře. Na začátku dostanete zdarma první publikaci "Otestujte si svoji prodejnu" (pro oblast obchodu a služeb) nebo "Otestujte si svůj podnik" (pro oblast stravování) a pokud se stanete partnerem, čekají na vás další publikace, ale také knihy, školení a osobní poradenství.


Chcete vědět, jak zvýšit výkonnost svého podnikání v průměru o 30 %?

Napište nám, že máte zájem se o programu dozvědět více, a my Vám osobně vysvětlíme všechny podrobnosti, ať se můžete rozhodnout, jak užitečný program pro vás je, a při té příležitosti vám předáme první samoobslužnou interaktivní publikaci. Máme teď sice hodně práce a informačních schůzek, ale budeme se snažit setkat se s vámi co nejdříve.

Chci publikaci „Otestujte si svoji prodejnu“ nebo „Otestujte si svůj podnik“ zdarma a co nejdříve: