Newslettery Intuitivního marketingu

Zaregistrujte se k odběru newsletterů Intuitivního marketingu. 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak prosperovat v podnikání a dělat dobrý marketing, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete.

 

Intuitivní noviny

Marketing se neustále vyvíjí a objevují se nové chytré nástroje nebo nové pohledy na to, co už známe. A platí to samozřejmě i pro intuitivní marketing. Buďte v obraze, v každém čísle se dozvíte, jak podnikat jinak - a úspěšně, jak s nízkými náklady dosahovat vysokých zisků. Vychází od roku 2005.


IM+ Tipy&Triky pro restauratéry a obchodníky

Už přes 25 let se zabývám nízkonákladovým marketingem. Prostudoval jsem hromadu knížek, nasbíral ještě větší hromadu zkušeností a vytvořil nové recepty pro úspěšné podnikání. Ty teď máte možnost dostávat v podobě praktických a okamžitě použitelných návodů.


IM+ Cesta k úspěchu

Pokud chcete opravdu rozhodovat o svém životě, nemůže podnikání vlastnit vás, ale vy vlastnit podnikání. Cesta z levé strany cashflow kvadrantu na pravou je většinou náročná na určité schopnosti a dovednosti, a hlavně peníze. Většinou. Ale existuje i nízkonákladová cesta. Dozvíte se o ní v tomto newsletteru.


Ano, chci zasílat tyto newslettery:

Informace o nakládání s osobními daty zde
CAPTCHA
Tato otázka je testovací a proto ji prosím nevyplňujte