Užívejte jinak, co svět dává – a úspěšně

Engish


Máte pocit, že jiným dává život nespravedlivě víc výhod?

Prozradím vám tajemství úspěšných lidí. Není v první řadě ve vizi, vytrvalosti či dobrém nápadu, i když jsou také důležité. Je jím pochopení, že život a tím pádem i podnikání není fér. Kdo umí přijímat a získávat výhody, ten vyhrává. Většina lidí to neví, nebo nechce vědět. Vy vystupte z davu a změňte pohled na podnikání i přístupy.

 
Poslechněte si zajímavý příběh: Byl jeden schopný elektronický inženýr. A také jeden schopný obchodník a vizionář. Kdyby se ale Steve Wozniak a Steve Jobs nesetkali, dnešní konkurenti společnosti Apple by měli o jednu velkou starost méně. Není taková výhoda vůči nim nefér?

Samozřejmě, že je. Výhody (i v podobě "náhod") prostě nejsou pro každého. Dokážou z nich těžit hlavně ti, kteří jsou připravení a správně naladění. Starý přístup k podnikání říká, že všichni mají mít vyrovnanou startovní čáru. Nový přístup říká: Když se vám nabízí výhoda, berte ji.

Ale sáhnout občas po nějaké výhodě, jestliže vám ji někdo podstrčí až pod nos, rozhodně nestačí. Jde o stav myšlení. Je potřeba brát své podnikání jako neustálou, každodenní výhodu. Jako postoj, který se nemění. Jako způsob myšlení úspěšných. Naučte se tedy výhody nejen přijímat, ale také vyvolávat. Potřebujete:

  • setkávat se s výhodami každý den
  • vyhledávat je tak, aby pokrývaly všechny aktivity
  • zajistit, aby jejich přínos rostl

Podívejte se na video:

 
Chcete získat klíč ke každodenním výhodám, otevřít dveře od "skladiště" výhod a přitáhnout tak výhody do vašeho života a podnikání? Začněte bezplatnou a nezávaznou registrací v Benefit Programu myWorld. Po registraci se vám hned začnu věnovat, pošlu vám návod, jak program maximálně využít, jak se s ním osvojit přijímání výhod a jak poslouží jako základ vašeho podnikání. Podívejte se na podrobnosti. Za 1 minutu získejte podrobné informace a během 10 minut si je projděte. Pak se můžete zaregistrovat:

Chci další informace o Benefit programu myWorld

Informace o nakládání s osobními daty zde
CAPTCHA
Tato otázka je testovací a proto ji prosím nevyplňujte