Miloš Toman: Přijímejte výhody a buďte úspěšní

Engish


Máte pocit, že jiní mají nespravedlivě víc výhod?

Prozradím vám tajemství úspěšných lidí. Není ve vizi, vytrvalosti či dobrém nápadu, i když jsou také důležité. Je jím pochopení, že život a tím pádem i podnikání není fér. Kdo umí přijímat a získávat výhody, ten vyhrává. Většina lidí to neví, nebo nechce vědět. Vy vystupte z davu a změňte pohled na podnikání i přístupy.

 
Poslechněte si zajímavý příběh: Byl jeden schopný elektronický inženýr. A také jeden schopný obchodník a vizionář. Kdyby se ale Steve Wozniak a Steve Jobs nesetkali, dnešní konkurenti společnosti Apple by měli o jednu velkou starost méně. Není taková výhoda vůči nim nefér?

Samozřejmě, že je. Výhody (i v podobě "náhod") prostě nejsou pro každého. Dokážou z nich těžit hlavně ti, kteří jsou připravení a správně naladění. Starý přístup k podnikání říká, že všichni mají mít vyrovnanou startovní čáru. Nový přístup říká: Když se vám nabízí výhoda, berte ji.

Pokud rádi nasloucháte ovčímu stádu, mohou se vám takové výhody zdát nevýznamné. Ale jestliže patříte k chytrým liškám, právě teď cítíte příležitost.

Ale sáhnout občas po nějaké výhodě, jestliže vám ji někdo podstrčí až pod nos, rozhodně nestačí. Jde o stav myšlení. Je potřeba brát své podnikání jako neustálou, každodenní výhodu. Jako postoj, který se nemění. Jako způsob myšlení úspěšných. Naučit se výhody nejen přijímat, ale také vyvolávat. Potřebujete:

  • setkávat se s výhodami každý den
  • vyhledávat je tak, aby pokrývaly všechny aktivity
  • zajistit, aby jejich přínos rostl

Podívejte se na video:

 
Chcete získat klíč k otevření dveří od "skladiště" výhod a uvolnit tak příliv výhod do vašeho života a podnikání? Začněte bezplatnou a nezávaznou registrací v Benefit Programu myWorld. Po registraci se vám hned začnu věnovat, pošlu vám návod, jak program maximálně využít, jak se s ním osvojit přijímání výhod a jak poslouží jako základ vašeho podnikání.

Zaregistrujte se do Benefit Programu myWorld a začněte ještě dnes

Podmínky účasti najdete zde a v registračním formuláři.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi: info@intuitivnimarketing.cz