Jak začít podnikat jinak s Milošem Tomanem

Engish

Necítíte spokojenost s životem, který teď žijete?

Povím vám něco, co běžně neuslyšíte. Lidé jako společnost nemají rádi úspěch. Udělají všechno pro to, aby nikdo z nich nevyčníval. Než tedy začnete přemýšlet, jak zlepšit kvalitu svého života, udělejte si jasno, jak si v tom stojíte:

 
Jste nejraději se všemi zadobře a se svým názorem čekáte, až co řekne vaše okolí? Bojíte se s něčím začít, kdyby se to náhodou lidem kolem vás nelíbilo? Sbíráte na internetu drby a považujete je za důvod, proč nic nedělat? Pak je pro vás lepší do ničeho se nepouštět.

Nebo jste člověk, který se bouří proti zavedeným zvykům a nepotřebuje ke svým činům schválení ostatních? Věří úspěšným, ne těm, kteří svůj neúspěch házejí na druhé? Jste rebel, který chce být úspěšný navzdory závistivcům, hlupákům a sýčkům? Pak vítejte tam, kde svého úspěchu můžete dosáhnout, v Lyconet.

Jak? Začněte s podnikáním jinak. Jinak, než to dělají ti, co naslouchají ovčímu stádu. Podívejte se na podnikání z větší výšky. Z ještě větší výšky. Z té největší výšky. Uvidíte, že detaily splývají. Pak zjistíte, že:

  • není důležité, jestli vyrábíte nebo prodáváte
  • není důležité, co a jak vyrábíte či prodáváte
  • všichni lidé nakupují; neustále…

Neprodávejte zboží ani nic jiného. Nepřemlouvejte nikoho. Budujte si síť, ve které shromáždíte zákazníky, podnikatele i své spolupracovníky. Síť, ve které všichni nakupují. Cokoliv, od rohlíků po zájezdy. A vydělávejte na tomto nakupování. Postavte si na něm svoji budoucnost. Dosažení svých snů, před kterými si ovčí stádo zakrývá oči. Protože nakupovat se bude vždycky. Postavte na tom svůj úspěch.

Podívejte se na video:


Udělejte první krok

Jak udělat první krok? Zdarma a bez závazků se zaregistrujte. Po registraci se vám hned začnu věnovat. Vezmeme to pořádně rychle, ať na svůj úspěch nečekáte. A ještě něco: Teď se můžete navíc stát podílníky a zanedlouho akcionáři společnosti. Snáze, než si myslíte.

Zaregistrujte se do Lyconet a začněte ještě dnes

Podmínky účasti najdete zde a v registračním formuláři.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi: info@intuitivnimarketing.cz