21 dní k bohatému životu

21 dní k bohatému životuNemůžete vyjít s penězi? Jsou vaše příjmy nízké a přes všechno úsilí je nedokážete zvýšit? Máte hrozivé dluhy? Nemůžete realizovat své představy o práci nebo životě, protože na to nemáte? Je vaše podnikání ztrátové?

Pak zkuste použít příručku "21 dní k bohatému životu". Tento praktický návod neřeší následky (tedy současný nedostatek peněz), ale skutečné příčiny, které jsou dány vaším způsobem myšlení. Jakmile odstraníte skryté důvody, udržující vás ve stavu nedostatku, máte vyhráno a můžete začít vydělávat.
 

Vpusťte hojnost do své mysli

Během 21 dní změníte s pomocí této metody nastavení vaší mysli, které zatím brání, abyste žili ve finanční hojnosti. Nový vzorec, který si v mozku vytvoříte, vás nenásilnou a přirozenou cestou přivede ke vnímání a přitahování nových příležitostí, nápadů a peněžních zdrojů. Co můžete očekávat:

  • zcela nový pohled na vaše schopnosti a dovednosti a jejich uplatnění
  • nový vztah k penězům a hojnosti vůbec
  • větší sebevědomí a schopnost prosadit se
  • zvýšenou citlivost pro příležitosti a výzvy
  • více příjmů při menším úsilí

Rozhodněte o svém životě

S použitím návodu "21 dní k bohatému životu" znovu objevíte radost ze života a přestanete si dělat starosti. Nyní máte konečně možnost rozhodnout o svém dalším životě. Využijte toho.

Ukázka z knihy

Kniha je k dispozici ve formátu PDF, EPUB a MOBI. Dále pak ve formátu Wooky (čtečku můžete zdarma stáhnout zde), který pokrývá všechna zařízení od PC přes chytré mobily všech OS až po tablety, dále Amazon Kindle a PocketBook.

Kde koupit:

Tuto knihu prodáváme prostřednictvím renomovaných internetových knihkupectví. Můžete si vybrat, kde knihu koupíte:

V České republice:

Kosmas
Ráj knih
Samsungapps
eBux
Neoluxor
Arara
Extra Pubslihsing

Ve Slovenské republice:

Samsungapps
Gorila
oknihe (Orange SK)
Ráj knih
ibux (Ikar)
Extra Pubslihsing