21 dní ke štíhlému tělu

21 dní ke štíhlému těluNedaří se vám zhubnout? Kolikrát jste už zkoušeli novou metodu pro snížení váhy, která tentokrát určitě zabere? Kolikrát jste sestavovali nový jídelníček, postupovali novou dietu, vážili se třikrát denně v očekávání alespoň malého pokroku? Pokud vás nakonec čekalo vždy jen zklamání, vsaďte na příručku "21 dní ke štíhlému tělu".

Tento praktický návod totiž neřeší následky, ale příčiny. Je pozitivní: Neučí vás bojovat proti kilům navíc, ale ukazuje, jak odstranit důvod, proč přibíráte na váze, a nahradit ho kladným postojem k vlastnímu tělu.
 

Uznávaná metoda hubnutí

Moje metoda, z níž čerpají i jiní autoři programů pro snižování tělesné hmotnosti (odkazuje na ni například Dr. Charles Livingston, autor populárního programu Fat Loss Factor), změní během 21 dnů nastavení vaší mysli. Nový vzorec, který si vytvoříte, vás zcela přirozenou a nenásilnou cestou přivede nejen ke snížení váhy na požadovanou hodnotu, ale také k jejímu dlouhodobému udržení. Co se díky působení této metody stane:

  • budete jíst méně, ale nebudete se muset k omezování nutit
  • zmenší se pocit a projevy hladu
  • podvědomě si začnete vybírat zdravější stravu a bude vám chutnat
  • bez přemáhání a s radostí zvýšíte pohybovou aktivitu
  • neztratíte dobrou náladu a svěžest

Shazujte kila v pohodě

Pokud jste už nějakou dietní nebo jinou metodu zkoušeli, pak víte, že při nich často dochází právě k opačným k opačným jevům a necítíte se při nich zrovna nejlépe. S vizuální metodou, která je podstatou postupu "21 dní ke štíhlému tělu" je tomu právě naopak.

Ukázka z knihy

Kniha je k dispozici ve formátu PDF, EPUB a MOBI. Dále pak ve formátu Wooky (čtečku můžete zdarma stáhnout zde), který pokrývá všechna zařízení od PC přes chytré mobily všech OS až po tablety, dále Amazon Kindle a PocketBook.

Kde koupit:

Tuto knihu prodáváme prostřednictvím renomovaných internetových knihkupectví. Můžete si vybrat, kde knihu koupíte:

V České republice:

Kosmas
Ráj knih
Samsungapps
eBux
Neoluxor
Arara
Extra Pubslihsing

Ve Slovenské republice:
Samsungapps
Gorila
oknihe (Orange SK)
Ráj knih
ibux (Ikar)
Extra Pubslihsing