Královna v nesnázích

Královna v nesnázíchKniha Miloše Tomana v sobě spojuje romantickou fantasy se suchým anglickým humorem. Její hrdina, William C. Thomson, který postupně objevuje své nečekané schopnosti, komentuje události s nadhledem britského gentlemana. Příběh začíná na palubě nákladní lodi plavící se do Brazílie, ale odtud se rychle přenese na neznámé místo ve vesmíru, kde sympatického mladíka čeká významný úkol: Zachránit královnu i království před šlechticem, který si brousí zuby na vládnutí. Při jeho plnění se setká se záhadným Mistrem Zla a začíná chápat, proč se objevil právě zde.
 

Knihu můžete koupit v tištěné podobě: nebo jako e-book (je k dispozici ve formátu PDF, EPUB a MOBI. Dále pak ve formátu Wooky (čtečku můžete zdarma stáhnout zde), který pokrývá všechna zařízení od PC přes chytré mobily všech OS až po tablety, dále Amazon Kindle a PocketBook).

Ukázka z knihy

Knihu můžete také koupit jako e-book (je k dispozici ve formátu PDF, EPUB a MOBI. Dále pak ve formátu Wooky (čtečku můžete zdarma stáhnout zde), který pokrývá všechna zařízení od PC přes chytré mobily všech OS až po tablety, dále Amazon Kindle a PocketBook):

Tuto knihu prodáváme prostřednictvím renomovaných internetových knihkupectví. Vyberte si, kde knihu koupíte:

V České republice:

Kosmas
Ráj knih
Samsungapps
eBux
Arara
Extra Pubslihsing

Ve Slovenské republice:

Samsungapps
oknihe (Orange SK)
Ráj knih
ibux (Ikar)
Extra Pubslihsing