Řízení změn

 

Je lépe měnit to, co dnes ještě funguje, než provádět změny ve chvíli, kdy už nefunguje nic. Místo radikálního reengineeringu vám tato kniha představuje ideu neustálého proměňování firmy – metamorphing. Provádí vás všemi etapami, které jsou pro jeho zavedení - od uvědomění si tržní pozice, stanovení vize a podnikatelské strategie, přes změny ve vedení a myšlení lidí, až po konkrétní úkoly. Každý krok ilustruje příklady z konkrétní firemní praxe.

 
Kniha Řízení změn od Miloše Tomana
 
Ve druhé části knihy pak najdete praktický návod, jak zavádět metamorphing krok za krokem. Počínaje metodami a organizačními opatřeními a konče pokyny, co udělat dnes, v tomto týdnu a do konce měsíce.

Příklady řešení, vycházející ze skutečných problémů firem, vám přiblíží nejen význam změn, ale také konkrétní přínosy obratu v myšlení a přístupu k firemním problémům.

Řekli o knize:

Metamorphing znamená nový přístup ke změnám v myšlení lidí a pracovním procesům. Kniha boří manažerská pravidla o udržování a fungování zažitých standardů. Knihu jsem přečetl jedním dechem, protože jsem ani dýchat nemohl. (Jiří Prošek, národní klientské centrum, UPC)

Ukázka z knihy   ...   Koupit knihu

.