Řízení změn

Řízení změnJe lépe měnit to, co dnes ještě funguje, než provádět změny ve chvíli, kdy už nefunguje nic. Místo radikálního reengineeringu vám tato kniha představuje ideu neustálého proměňování firmy – metamorphing. Provádí vás všemi etapami, které jsou pro jeho zavedení - od uvědomění si tržní pozice, stanovení vize a podnikatelské strategie, přes změny ve vedení a myšlení lidí, až po konkrétní úkoly. Každý krok ilustruje příklady z konkrétní firemní praxe.

Změny pro praxi

Ve druhé části knihy pak najdete praktický návod, jak zavádět metamorphing krok za krokem. Počínaje metodami a organizačními opatřeními a konče pokyny, co udělat dnes, v tomto týdnu a do konce měsíce.

Příklady řešení, vycházející ze skutečných problémů firem, vám přiblíží nejen význam změn, ale také konkrétní přínosy obratu v myšlení a přístupu k firemním problémům.

Řekli o knize:

Metamorphing znamená nový přístup ke změnám v myšlení lidí a pracovním procesům. Kniha boří manažerská pravidla o udržování a fungování zažitých standardů. Knihu jsem přečetl jedním dechem, protože jsem ani dýchat nemohl. (Jiří Prošek, národní klientské centrum, UPC)

Ukázka z knihy   ...   Koupit knihu

 

 

Seznamte se s trojlístkem pro váš úspěch: