100 věcí, které dělají úspěšní lidé

 

Co pro vás znamená slovo úspěch? Jakého úspěchu byste v životě chtěli dosáhnout? Povýší vás? Zhubnete? Vydají vám knihu? Dobře vychováte děti a dočkáte se toho, že založí vlastní rodiny? Nebudete litovat toho, že jste šli za hlasem svého srdce? Váš život bude plný báječných lidí? Zotavíte se z vážné nemoci? Ušetříte určitou finanční částku? Budete šťastní a spokojení s tím, co máte?

 
100 věcí, které dělají úspěšní lidé
 
Úspěch je velmi osobní a jedinečná záležitost. A to, co představuje "úspěch" pro jednoho, někoho jiného vůbec nezajímá. Ale asi každý by se chtěl ve stáří ohlédnout zpět a prohlásit: "Prožil jsem úspěšný život".

Kniha 100 věcí, které dělají úspěšní lidé vám pomůže při realizaci vašich plánů, od těch největších a nejvíce ambiciózních až po ty nejmenší a nejvšednější.


Jak myslí úspěšní lidé

V každé ze sta kapitol najdete jednu novou myšlenku, díky níž se můžete přiblížit svým cílům. Principy představíme a vysvětlíme na první straně. Na druhé straně se pak nacházejí menší i rozsáhlejší cvičení a aktivity, do kterých se můžete pustit ještě dnes. Získáte tak optimální postoje, návyky a způsoby chování, které maximálně zvýší vaše šance na ten váš jedinečný úspěch.

.