50 tajemství přesvědčování

 

Tato kniha vás vybaví 50 způsoby, jak spolehlivě přesvědčit zákazníky, ale i další lidi kolem vás. Přečetl jsem ji jedním dechem během čtyřhodinové cesty vlakem. Úžasná na ní není skutečnost, že všechny popisované jevy a přesvědčovací postupy jsou podloženy vědeckými výzkumy a experimenty. To jim dodává na věrohodnosti, ale nejdůležitější je, že jimi můžete hned vzápětí proměnit své marketingové materiály, články na webu i obsah osobních jednání tak, aby byly podstatně účinnější.

 
50 tajemství přesvědčování
 
Nepotřebujete k tomu peníze, agentury ani zkušené kreativce. Jak třeba uvádějí autoři (a dokládají vědeckým pokusem), už prostým použitím slova "protože" zvýšíte ochotu lidí vyhovět vám o více jak 30%. Je to snadné? Samozřejmě.

Autoři dále v knize 50 tajemství přesvědčování odhalují, jak přesvědčovací strategie fungují v různém kontextu. Zaměřují se nejen na pracoviště, ale také na osobní interakce - v roli rodiče, souseda nebo kamaráda. Rady, které poskytují, jsou praktické, orientované na činy, etické a snadno proveditelné.

Dozvíte se například:

  • jak si jednoduchou otázkou zajistíte dramaticky vyšší podporu svých myšlenek
  • která kancelářská pomůcka vám zajistí větší přesvědčivost
  • jakou roli může hrát podobnost
  • jak se můžete chlubit a nebýt přitom označeni za náfuky
  • jakou radu nám poskytnou číšníci a servírky

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde