Jak dosáhnout souhlasu. Zásady úspěšného vyjednávání

 

Přestože publikace "Jak dosáhnout souhlasu. Zásady úspěšného vyjednávání" vyšla již téměř před třiceti lety, zůstává i nadále jednou z nejlepších knih o vyjednávání a již dlouhá léta se drží na žebříčcích nejprodávanějších knih o managementu a byznysu.

 
Jak dosáhnout souhlasu. Zásady úspěšného vyjednávání Ury Fisher Patton
 
Metoda principiálního vyjednávání, na níž je kniha založena, pomohla miliónům lidí na celém světě vyřešit konfliktní či zdánlivě bezvýchodné situace a dosáhnout přijatelného výsledku pro všechny zúčastněné strany.

Bestseller amerických autorů, jenž je založen na výstupech z výzkumu členů pracovního týmu Harvardského vyjednávacího projektu, přináší praxí ověřenou strategii, kterou lze využít při všech typech vyjednávání tak, abyste dospěli ke vzájemně přijatelné dohodě. Už čtvrté vydání knihy nabízí čtenářům přímou, všeobecně přijatelnou metodu řešení jak osobních, tak profesních konfliktů, aniž by se druhá strana cítila ponížena, uražena či frustrována.

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde