Jak to hrát s lidmi

Jak to hrát s lidmi Dave KerpenJak docílit toho, aby vás lidé měli rádi a udělali pro vás všechno? Jak se potkat ty správné lidi ve správný čas? Jak odhadnout, co na kterého člověka zapůsobí? Kniha Jak to hrát s lidmi vás to všechno naučí. Dozvíte se, jak navazovat takové vztahy s lidmi, které budou prospěšné jim i vám. Naučíte se ovlivňovat své bližní tak, že vůbec nebudou tušit, že jsou ovlivňování. Pochopíte, že někdy je nejlepší taktikou zmlknout a nechat mluvit ty ostatní. A naučíte se mluvit tak, aby ostatní prahli po tom, stát se vašimi přáteli a setkávat se s vámi co nejčastěji.

Nezůstaneme ale jen u toho, jak lidi ovlivnit ve svůj prospěch. Autor knihy  Jak to hrát s lidmi Dave Kerpen vás naučí zbavit se otravných povinností i špatné nálady a pomůže vám s řešením konfliktů se svými bližními. A hlavně - naučí vás najít vnitřní klid, vyrovnanost a štěstí.

Víte, že... Lidé jsou nejvíc nespokojení se svým životem v tzv. zralém věku, tedy kolem 45 let? Podle výzkumu university v Princetonu proto, že se začnou bát, že si své sny už nestihnou splnit. Je tedy lepší začít s tím co nejdříve.


A proč ovlivňovat lidi?

Veškeré podnikání je založeno na ovlivňování lidí. Není na tom nic špatného, jde vlastně o obchod: Dáte hodnotu a jinou hodnotu dostanete.

 


Nastavte si podnikání