Jak to hrát s lidmi

Jak to hrát s lidmi Dave KerpenJak docílit toho, aby vás lidé měli rádi a udělali pro vás všechno? Jak se potkat ty správné lidi ve správný čas? Jak odhadnout, co na kterého člověka zapůsobí? Kniha Jak to hrát s lidmi vás to všechno naučí. Dozvíte se, jak navazovat takové vztahy s lidmi, které budou prospěšné jim i vám. Naučíte se ovlivňovat své bližní tak, že vůbec nebudou tušit, že jsou ovlivňování. Pochopíte, že někdy je nejlepší taktikou zmlknout a nechat mluvit ty ostatní. A naučíte se mluvit tak, aby ostatní prahli po tom, stát se vašimi přáteli a setkávat se s vámi co nejčastěji.

Nezůstaneme ale jen u toho, jak lidi ovlivnit ve svůj prospěch. Autor knihy  Jak to hrát s lidmi Dave Kerpen vás naučí zbavit se otravných povinností i špatné nálady a pomůže vám s řešením konfliktů se svými bližními. A hlavně - naučí vás najít vnitřní klid, vyrovnanost a štěstí.

žárovkaChcete patřit mezi nejlepší a mít odpovídající příjmy? Chcete si splnit své sny bez dlouhého čekání? Pusťte se do práce, která ukáže, co ve vás je. Pomáhejte více jak 1.000.000 podnikatelům vydělávat a vydělejte tím také. Využijte této šance a přijdete se k nám!


A proč ovlivňovat lidi?

Veškeré podnikání je založeno na ovlivňování lidí. Není na tom nic špatného, jde vlastně o obchod: Dáte hodnotu a jinou hodnotu dostanete. Pokud vás právě tohle zajímá a zakládáte si na tom, aby hodnoty na obou stranách byly skutečně vysoké (hodně dáte a hodně vyděláte), připojte se k nám v programu PARTNER PLUS.  Můžete hodně získat.

 

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novináchInspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou. 
Informace o nakládání s osobními daty zde.