Jak to hrát s lidmi

Jak to hrát s lidmiJak docílit toho, aby vás lidé měli rádi a udělali pro vás všechno? Jak se potkat ty správné lidi ve správný čas? Jak odhadnout, co na kterého člověka zapůsobí? Kniha Jak to hrát s lidmi vás to všechno naučí. Dozvíte se, jak navazovat takové vztahy s lidmi, které budou prospěšné jim i vám. Naučíte se ovlivňovat své bližní tak, že vůbec nebudou tušit, že jsou ovlivňování. Pochopíte, že někdy je nejlepší taktikou zmlknout a nechat mluvit ty ostatní. A naučíte se mluvit tak, aby ostatní prahli po tom, stát se vašimi přáteli a setkávat se s vámi co nejčastěji.

Nezůstaneme ale jen u toho, jak lidi ovlivnit ve svůj prospěch. Autor knihy  Jak to hrát s lidmi Dave Kerpen vás naučí zbavit se otravných povinností i špatné nálady a pomůže vám s řešením konfliktů se svými bližními. A hlavně - naučí vás najít vnitřní klid, vyrovnanost a štěstí.

žárovkaŠkola milionářů není v pravém slova smyslu školou, pokud si představujete učebny a lavice. Učíme se v ní praxí. Místo nekonečného omílání zaprášených vědomostí používáme ty, které se osvědčily jiným a které se osvědčí nám. Začněte na svém úspěchu pracovat ještě dnes: Vstupte do Školy milionářů


A proč ovlivňovat lidi?

Veškeré podnikání je založeno na ovlivňování lidí. Není na tom nic špatného, jde vlastně o obchod: Dáte hodnotu a jinou hodnotu dostanete. Pokud vás právě tohle zajímá a zakládáte si na tom, aby hodnoty na obou stranách byly skutečně vysoké (hodně dáte a hodně vyděláte), připojte se k nám v programu PARTNER PLUS.  Můžete hodně získat.

  Komentáře: Je správné ovlivňovat druhé lidi?

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novinách