Pravidlo 10X

Pravidlo 10X Grant CardonePokud máte velké cíle, nechcete se spokojit s běžnými. Pro dosažení další úrovně musíte pochopit vytoužený 4. stupeň akce. Tento 4. stupeň, který je rovněž známý jako Pravidlo 10X, je ta míra akce, která zaručuje, že společnosti a jednotlivci si uvědomí své cíle a sny.
Naučte se stanovovat míru úsilí, které je třeba jako záruka úspěchu, a ujistěte se, že můžete i nadále fungovat na této ohromné úrovni v průběhu celého života. Jednoduše to znamená zdesateronásobit svoji aktivitu, využívat čas a dělat věci, které ostatní nedělají.

Kniha  Pravidlo 10X odhaluje princip "Masivní činnosti", který vám umožní prorazit mezi obchodními stereotypy a odporem k riziku a zároveň podniknout konkrétní kroky vedoucí k dosažení vašich snů.

Také ukazuje, proč lidé uvíznou na prvních třech krocích a jak se posunout směrem k sebekontrole na základě Pravidla 10X.

žárovkaChcete patřit mezi nejlepší a mít odpovídající příjmy? Chcete si splnit své sny bez dlouhého čekání? Pusťte se do práce, která ukáže, co ve vás je. Pomáhejte více jak 1.000.000 podnikatelům vydělávat a vydělejte tím také. Využijte této šance a přijdete se k nám!


Úspěch jako nesobecká hodnota

Dovolte mi k tomu ještě osobní poznámku. Grant Cardone a jeho (nejen) Pravidlo 10X jsou jakousi oázou v dnešním světě relativismu a sobeckosti. Mainstream nás přesvědčuje, že správné je příliš nepracovat (hezky se to zdůvodní slovy jako "Chci vidět své děti vyrůstat"), neusilovat o úspěch ("Jsou tu přece i jiné hodnoty") a nevydělávat moc peněz ("Peníze štěstí nepřinesou"). Cardone v úvodu této knihy cituje sám sebe takto: "Kdokoliv, kdo mi říká, ať pracuji méně, buď není opravdový přítel, nebo je velmi pomatený!"

Mohlo by to vypadat, že tím sobcem je naopak on, vždyť chce pořád víc. Když si ovšem přečteme jeho zásadu Buďte vysoce etičtí, zjistíme, co je tím motorem, který ho pohání: "Uzavřeli jste dohody - ať už nepřímo, nebo slovem - s vaší manželkou, rodinou, kolegy, manažery a klienty. Čím úspěšnější budete, tím budete schopnější plnit tyto dohody." Připomíná vám to něco? Ale jistě, Baťovu "službu veřejnosti" nebo biblický příběh o hřivnách. Úspěch je tedy podle Cardoneho nikoliv sobecký, ale naopak vysoce etický, protože obohacuje všechny ( podobně jako ve Škole milionářů) - od sebe sama až po celou společnost. Proto slušný a zodpovědný člověk nemůže usilovat jen o částečné výsledky a nevyužívat své schopnosti naplno.

 

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novináchInspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou. 
Informace o nakládání s osobními daty zde.