Tajemství skvělých prezentací Steva Jobse

 

Světově populární prezentace Steva Jobse, zakladatele a ředitele společnosti Apple, se staly novým celosvětovým zlatým standardem. Kniha Tajemství skvělých prezentací Steva Jobse vám krok za krokem přesně ukáže, jak můžete techniky Steva Jobse využít při svých vlastních vystoupeních. Budete mít pocit, že k vám osobně mluví tento mistr prezentací.

 
Tajemství skvělých prezentací Steva Jobse
 
Autor knihy, komunikační expert Carmine Gallo, prostudoval a analyzoval nejlepší ze všech Jobsových vystoupení a nyní nabízí podrobné příklady a techniky a odkrývá tajemství úspěšných prezentací, které fungují kdykoliv a kdekoliv. Budete překvapeni, jak je snadné prodat své myšlenky, sdílet entuziasmus a ohromit a získat si publikum tak, jak to dokázal Steve Jobs. Chcete uchvátit každé publikum? V této knize najdete vše, co k tomu potřebujete! (Jobsův černý rolák není součástí balení).

Patříte k těm asi 5 % lidí, kteří dokáží rozpoznat dobrou výzvu a reagovat na ni? Pokud ano, pak jsou tyto informace také pro vás.


Můžete mít stejně úspěšné prezentace jako Steve Jobs

Steve Jobs si svým jedinečným komunikačním stylem a šoumenstvím vždy dokázal zcela podmanit jakékoli publikum, ať už představoval nový iPhone nebo vedl úvodní prezentaci na konferenci Applu. Ve svých prezentacích se Jobs neomezoval na předávání informací, ale vyprávěl také příběhy, barvitě líčil své nápady a představoval své vize. Divákům tak dokázal nabídnout zcela ojedinělý, podnětný a nezapomenutelný zážitek, kterým si je naprosto získal. Stejného úspěchu ale můžete dosáhnout i vy - stačí si jen osvojit techniky, které Stevu Jobsovi umožnily stát se tím nejpodmanivějším řečníkem světových jevišť. Kouč omunikačních dovedností Carmine Gallo detailně analyzoval nejlepší Jobsova vystoupení a na jejich základě pak vytvořil soubor praktických rad, které vám pomohou připravit a realizovat ty nejpůsobivější prezentace. Dozvíte se například:

  • jak vytvořit strhující příběh, o nějž by se vaše značka mohla opřít,
  • jak odpovědět na tu nejdůležitější otázku potenciálních zákazníků,
  • jak představit konkrétní vizi, kterou si publikum zapamatuje,
  • jak vdechnout uváděným číslům život,
  • jak nabídnout nezapomenutelný zážitek,
  • jak navrhnout vizuálně působivé slajdy,
  • jak ovládnout pódium,
  • jak dosáhnout dojmu uvolněnosti a přirozenosti,
  • jak efektivně zkoušet,
  • jak si prezentaci užít.

V každé kapitole objevíte nástroje a strategie, které můžete uplatnit už ve své příští prezentaci. Jít ve stopách Steva Jobse není snadné, jakmile však začnete jeho techniky využívat v praxi, vaše prezentace se každému publiku nesmazatelně vryjí do paměti.


Dobré? Sdílejte na sociálních sítích: