Lyconet Marketer Support - chytré pomůcky pro váš úspěch
 

Chcete být ještě úspěšnějším Lyconet Marketérem? Mám pro vás řadu užitečných nástrojů, kterými můžete rozšířit svoje šance. Jsou jimi jednak pomůcky vhodné pro oslovení potenciálních Partnerů, jednak příručky a další materiály, které pomohou zvýšit Partnerům tržby a tím také vám příjmy. Neboť největší chybou, kterou můžete udělat, je uzavřít smlouvu, nechat Partnera být a honit se za dalšími obchody a akvizicemi.

 
Naším hlavním cílem je spokojenost všech zúčastněných. Zákazníků, Partnerů i Marketérů. Krásné na tom je, že jsou vzájemně provázány. Každý může vydělávat jen tehdy, když vydělávají i ostatní z této trojice. Když tedy pomůžete Partnerům vydělávat, budou se mít lépe oni i zákazníci a vaše příjmy také vzrostou.

Pokud nevíte, kdo je to Lyconet Marketér, nebo se jím teprve chcete stát, podívejte se na další informace o  Lyconet.


Udělejte na Partnera dojem

Žádný podnikatel netouží, abychom mu prodali program. Protože on nechce program, chce řešení svých potřeb, případně svých problémů. To může být potřeba větší pohody v podnikání, odolání tlaku konkurence, potřeba zvýšit tržby, třeba aby měl na nové vybavení prodejny nebo restaurace.

Podnikatel si program pořídí, když ho přesvědčíme, že:

  • spolupráce s námi naplní jeho potřeby
  • naplní je lépe, než jiná řešení a jiní lidé
  • jsme odbornou autoritou

Zatímco první dva body dokáže většina Marketérů obhájit bez velkých potíží, třetí je problém. Málokdo se tak dobře vyzná v maloobchodě, službách nebo stravování, aby svým Partnerům mohl radit, jak to dělat ještě lépe a navýšit své tržby. Zvlášť na první schůzce.

Jak získávat Partnery
Stručná příručka "Jak získávat Partnery" vám ukáže, jak s pomocí znalostí o tom, jak se lidé rozhodují, dokážete zvýšit svoji úspěšnost v získávání nových Partnerů. Obsahuje v praxi ověřené postupy, uspořádané tak, aby vám posloužily ke konkrétnímu získávání Partnerů pro program Cashback.
Exkluzivně pro Lyconet Marketéry. Vyplňte prosím formulář na konci stránky a zdarma vám ho zašleme.


Příběh podnikatelů

A právě k tomu všemu vám poslouží útlé brožury „Podnikání podle Nováků“, založené na intuitivním marketingu. Obsahuje příběh manželů Novákových, kteří v 10 bodech změnili přístup, vylepšili podnikání a dosáhli toho, že se k nim vrátili zákazníci a jejich tržby vzrostly o 30 %. V brožuře je také zmíněn věrnostní program Cashback.

Nízká ceny této brožury vám umožní dávat ji zdarma potenciálním Partnerům při prvním oslovení. Můžete si vybrat mezi brožurou "Prodejna podle Nováků" pro maloobchod a "Hospoda podle Nováků" pro hospody, restaurace a kavárny.

Prodejna podle Nováků

 Podívejte se na ukázku

 

 Objednejte si brožury řady "Podnikání podle Nováků"

(ve třetím kroku objednávky zadejte prosím do Zprávy pro prodejce vaše ID Lyconet Marketéra). Pro objednávku většího množství pište na info@intuitivnimarketing.cz
 

Získáte 3 % cashback a 4 SP

 

100+1 tipů na vylepšení prodejny

Nevelká, ale přesto informacemi nabitá příručka 100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu vám dá do rukou jedinečný argument, že zvyšovat tržby není tak obtížné, jak by se mohlo zdát. Brožura 100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu navíc obsahuje 75 příkladů přímo z praxe.

Tato příručka by neměla chybět v knihovně a v rukou žádného vašeho Partnera, pokud chcete, aby se příliv Shopping Pointů do vaší kariéry neustále zvyšoval. Marketérům poskytujeme velkorysou slevu z koncové ceny.

100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu

 Podívejte se na ukázku

 

 Objednejte si příručku 100+1 tipů, jak vylepšit prodejnu

(ve třetím kroku objednávky zadejte prosím do Zprávy pro prodejce vaše ID Lyconet Marketéra). Pro objednávku většího množství pište na info@intuitivnimarketing.cz
 

Získáte 3 % cashback a 4 SP

 

Není to ale lež, tvrdit, že váš Partner bude mít odbornou péči a díky tomu vydělávat? Vy se přece s jednou příručkou nestanete expertem (i když doporučuji, abyste si ji přečetli). Naštěstí to není zapotřebí. Mám připravené a připravuji další materiály.


Jak si otestovat prodejnu

Další z nich je příručka Vylepšete si prodejnu, průvodce, se kterým když podnikatel projde svoji prodejnu, bude na jejím konci vědět, kde ji může vylepšit, a tak lépe využít její potenciál, a více vydělat.

Na 200 stranách najde řadu témat, která může postupně projít všechna, nebo také některá vynechat. Každý soubor obsahuje sedm otázek, které může ohodnotit od 0 do 10 bodů, podle toho, jakou důležitost a naléhavost pro něj mají. Každá kapitola obsahuje také dvoustránku inspirace, nazvanou "Jak prodejnu vylepšit". Najde v ní návody a náměty poskládané z mých vědomostí i praktických zkušeností, z moderních trendů i léty osvědčených postupů. Marketérům poskytujeme velkorysou slevu z koncové ceny.

Vylepšete si prodejnu

 Podívejte se na ukázku

 

 Objednejte si příručku Vylepšete si prodejnu

(ve třetím kroku objednávky zadejte prosím do Zprávy pro prodejce vaše ID Lyconet Marketéra). Pro objednávku většího množství pište na info@intuitivnimarketing.cz
 

Získáte 3 % cashback a 4 SP

 


Navštěvujte tuto stránku častěji

Protože novinky teď přibývají rychle, nahlédněte občas na tuto stránku, co je nového. Nebo to zjistíte na Facebooku, případně přes RSS (viz odkazy v patičce). A zajistěte si také odběr newsletterů.


Zašleme vám zdarma návod, jak s příručkami pracovat

Příručky jsou účinným nástrojem pro získávání nových Partnerů. Vyplňte prosím kontaktní informace a my vám návod, jak na to, zdarma e-mailem zašleme:

Informace o nakládání s osobními daty zde.