Intuitivní marketing doporučuje: Buďte nezávislí - naplňte svůj život
 

S jakým očekáváním jste vstupovali nebo chcete vstoupit do podnikání? U většiny lidí je podle výzkumů na prvním místě svoboda a nezávislost: možnost určovat si svoji pracovní dobu, samostatně se rozhodovat, bez omezení využít své schopnosti - a také si podle nich vydělat. A kde? Nejčastěji podnikatelé a především podnikatelky touží po poradenské firmě.

 
Zvu vás do podnikání, které tyto představy velmi dobře naplňuje. Jmenuje se Lyconet a ve 47 zemích světa v něm pomáháme podnikatelům vytvářet a upevňovat vztahy se zákazníky a tím lépe prosperovat.


Máme jedinečný produkt

V mezinárodní síti Lyconet neprodáváme zboží, ale věrnostní program pro obchodníky, kteří to zboží prodávají. Nemusíme získávat jednotlivé nakupující, ale pomáháme podnikatelům, aby jich měli co nejvíce a zvyšovali své tržby, ze kterých pak plynou naše odměny. Vyděláváme na samotném nakupování. Jsme o level výše.

Tento program jsem ještě vylepšil o své dlouholeté vědomosti a zkušenosti, takže vznikl jedinečný produkt pro malé a střední podnikatele.


Každý vlastníme poradenskou firmu

Propracovaný systém Lyconet umožňuje vybudovat si vlastní poradenskou firmu se spoustou spolupracovníků, a to bez zatěžujícího účetnictví, pracovních smluv a dalších povinností. Můžete tak naplno rozvinout své schopnosti lídra, naplnit svůj pracovní den rozhovory s lidmi a jejich motivací a nezdržovat se zbytečnostmi. V žádném jiném oboru nezaložíte a nebudete provozovat podnikání tak snadno. Navíc každý může jít svým tempem, začít při dosavadním zaměstnání a zůstat u něj, nebo se nakonec s Lyconet postavit na vlastní nohy, být nezávislý, rozhodovat o svém životě a finančně zabezpečit rodinu.


3x pomáháme lidem

V síti Lyconet jsme prospěšní hned třikrát. Pomáháme kolegyním a kolegům, kteří si chtějí vybudovat vlastní poradenskou firmu a být užiteční jiným podnikatelům.
Pomáháme také těm, kteří provozují prodejny, restaurace a služby, získávat více zákazníků a posílit jejich věrnost, i jejich zákazníkům, kteří nakupují levněji.
A do třetice svojí činností přispíváme na dvě prospěšné nadace, podporující rodiny a ekologii.


Máme silnou podporu

Jsme součástí globální sítě, fungující ve 47 zemích světa a spadající do skupiny My World (její reklamy už vám možná padly do oka na závodech Formule 1, Světového poháru alpského lyžování, Moto GP a na mnoha dalších místech).

Máme silnou podporu, takže nemusíte tápat. Dostanete všechny informace a nástroje, které vám pomohou ve vašem poradenském úspěchu. Lyconet poskytuje rozsáhlé vzdělávání Marketérů (webináře, semináře, vzdělávací materiály) za velmi nízké ceny.

Podporu poskytuji také já v rámci a podle zásad intuitivního marketingu.

Pozor! Nyní máme k dispozici Career Boost Program, který významně urychlí váš vzestup mezi špičkové podnikatele.


Stojíme na pevné zemi

Nejde tedy o žádné vzdušné zámky. Váš úspěch je pravděpodobný - když budete chtít.

 Sáhněte si další informace

Více také v tomto videu:


Zajímá vás to? Zjistěte víc


Napište mi, přijedu za vámi se zajímavými informacemi.

Informace o nakládání s osobními daty zde.