Druhá generace samoobslužných příruček pro tradiční obchodníky

Druhá generace samoobslužných příruček pro tradiční obchodníkySamoobslužné příručky jsou určeny tradičním obchodníkům, abyste si podle nich mohli sami posoudit svoji prodejnu a najít možnosti, kde a jak ji vylepšit a tím zvýšit své tržby a upevnit schopnost odolávat velké konkurenci. Proto jsem je také udělal tak, abych vám do toho příliš nemluvil a abyste si mohli nastavit hodnocení podle sebe, podle toho, co považujete za důležité. Jenže se mi začali ozývat podnikatelé, že by uvítali nějaká vodítka, kterými by se řídili. Proto jsem připravil druhou generaci samoobslužných příruček, která obsahuje přes 60 stran návodů.

Už v první neměla tato publikace srovnání, ale teď se o ní skutečně dá říci, že je jedinečná. Nic srovnatelného nikde jinde nenajdete. Spojuje v sobě odbornou knihu s množstvím praktických tipů na vylepšení prodeje se zaškrtávacími kartami, s jejichž pomocí si můžete svoji prodejnu, třeba i opakovaně vyhodnotit.


Co najdete v druhé generaci samoobslužných příruček pro tradiční obchodníky

Malá statistika říká, že v této ojedinělé příručce je k dispozici:

  • 190 stran
  • 8 základních témat
  • 31 podtémat a testovacích karet
  • 62 stran inspirace a konkrétních návodů

To všechno dává dohromady příručku, se kterou můžete ke svém prospěchu strávit řadu hodin a najít mnoho dalších pohledů na svoji prodejnu. Už samotná tato příručka vám může přinést citelné zvýšení tržeb. A to je jen malá část z toho, co pro vás mám připraveno.

Otestuje si svoji prodejnu, restauraci nebo hotel. Nečekejte, až to udělá konkurence. Použijte příručky Miloše Tomana.


Jak získat samoobslužnou příručku pro tradiční obchodníky

Samoobslužná příručka "Otestujte si svoji prodejnu" je k dispozici zdarma. Není ale ke stažení (z praktických důvodů má podobu tištěné knihy s kroužkovou vazbou), předává vám ji osobně některý z mých spolupracovníků a při té příležitosti vám vysvětlí, jak čerpat řadu dalších výhod v programu PARTNER PLUS.

 Stáhněte si ukázku samoobslužné příručky "Otestujte si svoji prodejnu"

Chcete ji mít? Kontaktujte nás a my zařídíme všechno potřebné.

 

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novináchInspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou. 
Informace o nakládání s osobními daty zde.