Jak se líbil 10. kongres Samoška

Jak se účastníkům líbil 10. kongres Samoška? Přinášíme vám ukázky jejich názorů.
"Kongresu Samoška jsem se zúčastnila již po deváté a stejně jako ze všech předchozích ročníků jsem si i tentokrát odnesla zajímavé poznatky. Zajímám se hlavně o novinky a trendy nejen v České republice, ale v celé Evropě. Na letošním kongresu v Olomouci mne ale nejvíc zaujala přednáška Miloše Tomana o aktivním prodeji. Navíc Samoška představuje jedinečnou příležitost pro setkání s obchodními partnery." (Gabriela Grznárová,obchodní manažerka PD,CBA CZ)

Víte, že... Mezi nejdůležitější příčiny podnikatelských neúspěchů patří nedostatek znalostí? Přesněji řečeno, jde o jejich podceňování. Praxe a zkušenosti jsou sice důležité, ale vývoj jde rychle kupředu.


Co zaujalo na kongresu Samoška

"Moc za tuto akci děkujeme. Zúčastnili jsme se jí poprvé a byli jsme velice příjemně překvapeni vysokou úrovní organizace, špičkovými přednášejícími a celkově milou atmosférou, která na kongresu panovala. V maloobchodě podnikáme více než dvacet let a stále hledáme nové cesty, inspirace, možnosti… Pro mne osobně byly nejpřínosnější prezentace Zdeňka Skály a Miloše Tomana. Mnohé myšlenky, které v nich zazněly, jsme už zavedli, mnohé ještě zkusíme. Velmi inspirativní určitě byly také návštěvy olomouckých obchodů. Je velice dobré vidět prodejnu z druhé strany pultu. A tak osvěženi a plni informací vyrážíme do dalšího boje o zákazníka!" (Ivana Krobová, spolumajitelka, Drogerie DK)

 


Nastavte si podnikání