Jak šestkrát zvýšit šance na dlouhodobý úspěch v podnikání

Šestkrát větší naděje na úspěch a přežitíPodle časopisu Franchise World Magazine přežije první dva roky existence 60 % samostatných firem (obchodů, restaurací apod.), ale 95 % franšízových poboček. Po pěti letech je to pak jen 23 % samostatných podniků proti 92 % u franšíz. Uvádí se, že dlouhodobě jsou franšízy až šestkrát úspěšnější, než samostatní a "nezávislí" podnikatelé. Co je hlavním důvodem? Poskytovatelé franšízy předávají podnikatelům kompletní know-how. Nejen znalosti o zboží, ale také podnikatelské a marketingové postupy, prověřené praxí a časem.

Samostatní podnikatelé jsou sice obvykle členy nákupních aliancí (prodejny), nebo mají podporu dodavatelů (hospody a restaurace), ale to se většinou týká jen výhodnějších dodávek zboží, nebo základní a v podstatě primitivní marketingové podpory (slevové letáky, vývěsní štíty apod.). To hlavní tedy podnikatelské a marketingové know-how chybí. Proto se také většina těchto podniků navzájem podobá jako vejce vejci a to přináší problém s konkurencí. O schopnosti konkurovat velkým řetězcům a franšízám ani nemluvím.

"Program PARTNER PLUS je dnes jediným řešením, které je určeno pro samostatné tradiční podnikatele"

 Program PARTNER PLUS je dnes jediným řešením, které je určeno pro samostatné tradiční podnikatele. Slučuje v sobě výhody franšízy (poskytuje široké podnikatelské know-how) a samostatného podnikání (podnikatele nesvazuje závaznými pravidly jako franšíza). Z hlediska životnosti firem pak dává podobné výsledky jako franšízy. V průměru se tedy dá říci, že je být partnerem PARTNER PLUS zvýší vaše šance na přežití a prosperitu v průměru šestkrát oproti samostatnému fungování.

Výhodou programu PARTNER PLUS je, že se nijak nevylučuje s členstvím v nákupní alianci a podobných organizacích. Můžete být jak členem PARTNER PLUS, tak nákupní aliance, dodavatelské sítě apod. PARTNER PLUS totiž nedodává zboží, ale vědomosti a trvalou podporu vašeho podnikání.

Víte, že... Mezi nejdůležitější příčiny podnikatelských neúspěchů patří nedostatek znalostí? Přesněji řečeno, jde o jejich podceňování. Praxe a zkušenosti jsou sice důležité, ale vývoj jde rychle kupředu.


Jaké know-how v programu PARTNER PLUS pro váš podnikatelský úspěch získáte

V rámci programu (to všechno je zahrnuto do jeho ceny) vám průběžně poskytneme:

  • samoobslužné interaktivní publikace
  • odborné knihy ( zjistěte o nich víc) a materiály z vašeho oboru
  • odborná školení pro podnikatele i personál
  • aktuální informace o novinkách a nových postupech
  • trvalou marketingovou podporu

Vše s garancí nejvyšší odbornosti a kvality a to po celou dobu vašeho partnerství

Máte tedy možnost vybrat si, jestli chcete být mezi cca 90 % úspěšných podnikatelů, nebo patřit do skupiny asi 80 % těch, kteří museli kvůli nedostatku informací a vědomostí skončit.

 


Nastavte si podnikání