Intuitivní podnikatelé snadno vydělávají s mobilem a vy můžete také

 

Platili jsme v restauraci. On uhradil svoje, já také, a pak jsem číšníkovi ukázal mobil. Naťukal a odešel. "Co tu prosím tě cvičíš s tím telefonem?" nevydržel to kamarád. "Vydělávám peníze," řekl jsem. "Ještě jsem neslyšel, že by někdo vydělával peníze tím, že ukáže telefon," nedal se odbýt.

 
Jak vydělávat s mobilem
 
"Dostal jsem odměnu za to, že jsem se najedl," vysvětlil jsem mu s úsměvem. Bylo vidět, že mu ten podivný výdělek pořádně vrtá hlavou.

"To bude asi nějaká ta předplacená karta, co si ji koupíš a pak dostáváš slevy, ne?" zkoušel to. Zavrtěl jsem hlavou. "Je to zadarmo."
"Takže chceš říct, že jen tak zadarmo ukážeš nějakou aplikaci a v restauraci ti dají dvacku? Takový vůl nejsem, abych ti to spolkl i s navijákem."
"Přesně tak," napínal jsem ho. "Prostě si stáhneš aplikaci a všichni ti začnou dávat peníze. V restauraci, u Bati, dokonce za nákup auta. A to v procentech, takže si dovedeš představit, kolik za to fáro dostaneš."

"Chceš říct, že nemusím dát ani korunu, že nemusím ani hnout prstem a lítat po okolí, a přesto dostanu za každý nákup peníze?"

Když už mu oči lezly z důlků, slitoval jsem se nad ním. "To je věrnostní karta Cashback World. Zdarma se zaregistruješ, zdarma stáhneš aplikaci, nebo použiješ plastovou kartu, a jdeš tam, kde vidíš logo Cashback World.
"Aha," zasmušil se. "Tak to není nic pro mě. Já nemám čas hledat, kde je nějaké logo."
"Ani nemusíš," řekl jsem a ukázal mu displej mobilu. "Tady se ti ukáže, kde jsou v okolí partneři, kteří výhody Cashback World dávají. Vidíš, je tedy i restaurace, ve které právě sedíme."

"Chceš říct, že nemusím dát ani korunu, že nemusím ani hnout prstem a lítat po okolí, a přesto dostanu za každý nákup peníze? Proč už o tom dávno nevím?" Na to jsem neměl odpověď. Hlavně že se to dozvěděl alespoň teď.

 

A to platí i pro vás. Jdete do prodejny a tomu, kdo nakoupil před vámi, pípne v kapse esemeska. Právě dostal svoji odměnu za to, že nakupuje. Vy zatím nemáte nic. Přitom vás od této možnosti dělají jen bezplatná registrace. Proč přicházet o peníze, když je můžete dostat zadarmo? Intuitivní podnikatel ví, že moře sestává z kapek a každá koruna, kterou může bez námahy ušetřit, se hodí. Zaregistrujte se a vydělávejte.

Co z toho vyplývá: Slovo "vydělávat" možná není tak úplně přesné, protože spíš šetříme. Ale to může být jen úhel pohledu. Důležité je, že jsem si tu příhodu nevymyslel a mohu tedy o programu Cashback World mluvit z vlastní zkušenosti. Používám ho takřka denně už od roku 2015. A také jsem začal nejdříve bezplatnou registrací, tak jako 16 milionů lidí, kteří už tuto aplikaci mají. Najdete ho v IM+ Strategii úspěchu (1. stupeň). Stáhněte si informační brožuru:
Stáhněte si brožuru IM+ Strategie úspěchu


Nezapomeňte si zaregistrovat odběr newsletterů:

Inspirace zdarma: