Intuitivní podnikatelé snadno vydělávají s mobilem a vy můžete také

 

Platili jsme v restauraci. On uhradil svoje, já také, a pak jsem číšníkovi ukázal mobil. Naťukal a odešel. "Co tu prosím tě cvičíš s tím telefonem?" nevydržel to kamarád. "Vydělávám peníze," řekl jsem. "Ještě jsem neslyšel, že by někdo vydělával peníze tím, že ukáže telefon," nedal se odbýt. Mobil zapípal. Věrnostní systém odměňuje za nakupování. Můžete tak vydělat zajímavé peníze.

 
Jak vydělávat s mobilem

Některé na první pohled záhadné věci jsou ve skutečnosti úplně jednoduché. Stačí to pochopit a začít využívat. Tak to děláme v intuitivním marketingu.

 
Ukázal jsem mu esemesku, která mi právě došla: Obdržíte 20,60 Kč a 0,87 SP za váš nákup v restauraci. "Dostal jsem odměnu za to, že jsem se najedl," vysvětlil jsem mu s úsměvem. Bylo vidět, že mu ten podivný výdělek pořádně vrtá hlavou.

"To bude asi nějaká ta předplacená karta, co si ji koupíš a pak dostáváš slevy, ne?" zkoušel to. Zavrtěl jsem hlavou. "Je to zadarmo."
"Takže chceš říct, že jen tak zadarmo ukážeš nějakou aplikaci a v restauraci ti dají dvacku? Takový vůl nejsem, abych ti to spolkl i s navijákem."
"Přesně tak," napínal jsem ho. "Prostě si stáhneš aplikaci a všichni ti začnou dávat peníze. V restauraci, u Bati, dokonce za nákup auta. A to v procentech, takže si dovedeš představit, kolik za to fáro dostaneš."

"Chceš říct, že nemusím dát ani korunu, že nemusím ani hnout prstem a lítat po okolí, a přesto dostanu za každý nákup peníze?"

Když už mu oči lezly z důlků, slitoval jsem se nad ním. "To je věrnostní karta myWorld. Zdarma se zaregistruješ, zdarma stáhneš aplikaci, nebo použiješ plastovou kartu, a jdeš tam, kde vidíš logo myWorld.
"Aha," zasmušil se. "Tak to není nic pro mě. Já nemám čas hledat, kde je nějaké logo."
"Ani nemusíš," řekl jsem a ukázal mu displej mobilu. "Tady se ti ukáže, kde jsou v okolí partneři, kteří výhody myWorld dávají. Vidíš, je tedy i restaurace, ve které právě sedíme."

"Chceš říct, že nemusím dát ani korunu, že nemusím ani hnout prstem a lítat po okolí, a přesto dostanu za každý nákup peníze? Proč už o tom dávno nevím?" Na to jsem neměl odpověď. Hlavně že se to dozvěděl alespoň teď.

Mobilních aplikací máme ve svých telefonech spoustu. Kolik z nich vám ale vydělává? Je chytré si do chytrého telefonu takovou pořídit. Mám pro vás ideu, jak zvětšit svůj úspěch: Proberte tento článek se svými přáteli, kolegyněmi a kolegy, zákazníky. Více o sdílení myšlenek zde.

 
A to platí i pro vás. Jdete do prodejny a tomu, kdo nakoupil před vámi, pípne v kapse esemeska. Právě dostal svoji odměnu za věrnost, za to, že nakupuje. Vy zatím nemáte nic. Přitom vás od této možnosti dělají jen bezplatná registrace. Proč přicházet o peníze, když je můžete dostat zadarmo? Intuitivní podnikatel ví, že moře sestává z kapek a každá koruna, kterou může bez námahy ušetřit, se hodí. Zaregistrujte se a vydělávejte, tak jako už 15 milionů lidí po celém světě.


Jak vydělávat s mobilní aplikací myWorld:

  • stáhněte si ji zdarma pro Android nebo iPhone
  • nakupujte tam, kde poskytují výhody v programu Benefit myWorld
  • při každém placení si nechte načít cashback a nákupní body


Inspirace pro vás:

Slovo "vydělávat" možná není tak úplně přesné, protože spíš šetříte. Ale to může být jen úhel pohledu. Důležité je, že jsem si tu příhodu nevymyslel a mohu tedy o benefit programu myWorld mluvit z vlastní zkušenosti. Používám ho takřka denně už od roku 2015.
A také jsem začal nejdříve bezplatnou registrací »

 

Poraďte se se mnou

 
Využijte mých zkušeností, nasbíraných za 30 let praxe. První hodinu máte zdarma.

Informace o nakládání s osobními daty zde