Miloš Toman: Cesta ke svobodnému životu
 
English
 

Aktivní lidé mají jedno společné: Chtějí žít život po své, podle svých představ a snů. Nestačí však jenom záměr, je také potřeba mít odpovídající příjmy.

 
V zaměstnání jich dosáhnete jen stěží. Klasické podnikání je na tom lépe, ale ne zadarmo. Je potřeba mít dobrý záměr, investovat peníze, nabrat zaměstnance… A také počítat s tím, že si budete pár let odepírat mnohé z toho, co podle vaší představy k dobrému životu patří. Pokud vůbec uspějete.


Využijte osvědčené nástroje

Ale je také možné to udělat jinak. Využít postupy, které už někdo vymyslel. Snížit vstupní investice na minimum. Mít spoustu spolupracovníků, ale žádné zaměstnance… Navíc nemusíte hned odcházet ze zaměstnání. Prostě začnete a uvidíte.
 
 Příklad: Andreas Matuska
 
Jde jen o peníze? To by mezi námi nebyli i majitelé výnosných firem s obratem ve výši desítek milionů, kteří už by si mohli jen užívat. Síťový byznys ale dává prostor nejen ambicím, ale také naplňuje potřebu pomáhat druhým, aby si mohli i oni zařídit život podle svého.


Co pro to udělat?

Sáhněte si brožuru, najdete v ní základní informace. Pokud vám to všechno bude dávat smysl, můžete se hned zaregistrovat, nebo mi napište či zavolejte.

Co se v brožuře dozvíte:

  • jak si zajistit příjmy na základě doporučování
  • jak urychlit postup vzhůru
  • jak k tomu maximálně využít online prostředí

Stáhnout brožuru:

Stáhněte si informační brožuru, pošlu vám k ní ještě aktuální informace:
 

Informace o nakládání s osobními daty zde