IM+ Spolupracujte se mnou

Miloš Toman: Spolupracujte se mnou
 

"Práce, vynášející skrovné živobytí, je stále hledána statisíci lidu, avšak práce, placená stokrát lépe, hledá ještě usilovněji své pracovníky sama a velmi často marně," napsal Tomáš Baťa v brožuře Zámožnost všem. Na tom se do dnešních dnů nic nezměnilo.

 
Ba právě naopak. Čekají nás těžké časy a práce, která snadno zajišťovala jistoty, se stane vzácnou. Propouštění už začalo. A stejně jako za Baťových časů ta práce, která je sice náročná, ale na druhé straně výnosná, stále hledá pracovníky. Proto se i já rozhlížím po lidech, kteří netouží po špatně placeném pohodlí, po práci, kterou musí vykonávat se sebezapřením a zaťatými zuby. Po lidech, kteří chtějí mít svůj podíl na tom, že pomohu měnit tento svět k lepšímu.

Možná to zní pateticky, ale když se seznámíte s tím, co tato práce obnáší, pochopíte, že nepřeháním. Předmětem našeho úsilí je podpora malých a středních podnikatelů. Neznám dnes nikoho, kdo by si víc zasloužil pomoc. Jsou tak významní pro ekonomiku, že jejich úpadek by postihl všechny. A jde také samozřejmě a v neposlední řadě o lidskou stránkou.

Ale to ještě není všechno. Pomáháme také podnikatelům, kteří chtějí dělat to samé, co my. V síti Lyconet (protože v tomto případě se jedná o síťový marketing), máte možnost zapojit zájemce z celého světa a vytvořit si tak tým spolupracovníků. Placených podle své práce.

A i když mám nejraději osobní jednání, musím zdůraznit, že v těchto časech je velkou výhodou, že můžete podnikat z domova a za trh přitom mít celý svět.

Co vás tedy čeká, pokud řeknete ANO? Napište mi a já vám pošlu další informace, nebo se můžeme domluvit přes Skype.

Informace o nakládání s osobními daty zde.