Newslettery Intuitivního marketingu

Newsletter Intuitivního marketinguPříkladů, jak dělat (nebo nedělat) marketing, je kolem nás hromada. Každou chvíli se s nějakým takovým setkám. V newsletteru Intuitivního marketingu se o ně s vámi dělím už od roku 2005. Možná vás překvapí, co všechno se dá z drobných, někdy i banálních příběhů využít k zamyšlení a poučení. K tomu vám přidám upozornění na zajímavé články, nějaké tipy a rady z oblasti marketingu, poradím, kde byste se mohli dozvědět ještě více.

To všechno dostanete jako odběratel mých newsletterů exkluzivně a zdarma. Nyní si můžete vybrat (nebo se přihlásit k odběru obojích):


Intuitivní noviny

Newsletter zabývající se hlavně marketingem a podnikáním menších a středních podnikatelů, se zvláštním zaměřením a oblasti tradičního obchodu a stravování. Intuitivní noviny vcházejí od roku 2005.


Inspirace ze Školy milionářů

Nový newsletter přinášející informace a inspiraci především z oblasti úspěchu v podnikání a prodeji. Doporučuji každému, kdo chce stát pevně na vlastních nohou.

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novinách  

Inspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou.
Informace o nakládání s osobními daty

S osobní daty, která poskytnete při vyplnění formuláře ke stažení e-booků nebo jiných materiálů (e-mailová adresa), a v přihlášení k odběru newsletterů je nakládáno podle následujících pravidel:

Pokud se ve formuláři ke stažení e-booků nebo jiných materiálů současně nepřihlásíte k odběru newsletterů, jsou vaše osobní údaje (e-mailová adresa) následně, nejpozději do 24 hodin vymazány.

Přihlášením k odběru newsletteru dáváte souhlas ke zpracování osobních dat (e-mailové adresy) k danému účelu a jejich uchování po dobu deseti roků, pokud odběr neukončíte dříve.

Osobní data (e-mailové adresa) jsou používána pouze pro účely zasílání newsletteru jejich zpracovatelem, nejsou sdílena nebo poskytována třetím osobám.

Osobní data jsou bezpečně uložena a je zabráněno přístupu třetích osob k nim.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat tím, že se buď odhlásíte z odběru newsletterů prostřednictvím odkazu umístěného v newsletteru, nebo zašlete z vaší adresy e-mail na info@intuitivnimarketing.cz, s předmětem nebo textem „Nezasílat newsletter“. Vaše osobní data budou následně, nejpozději do 24 hodin smazána.

Zpracovatelem dat je společnost Intuitivní marketing s.r.o., IČ: 27777341, která provozuje tento web.