Newslettery Intuitivního marketingu

 

Podnikatelský úspěch podle intuitivního marketingu je založen na dvou pilířích: chytrých marketingových a prodejních postupech a osobní angažovanosti. O tom vám píšu už od roku 2005.

 
Newslettery Intuitivního marketingu
 
Možná vás překvapí, co všechno se dá z drobných, někdy i banálních příběhů využít k zamyšlení a poučení. K tomu vám přidám upozornění na zajímavé články, nějaké tipy a rady z oblasti marketingu a osobního rozvoje, poradím, kde byste se mohli dozvědět ještě více.

To všechno dostanete jako odběratel mých newsletterů exkluzivně a zdarma. Nyní si můžete vybrat (nebo se přihlásit k odběru obojích):


Intuitivní noviny

Newsletter zabývající se hlavně marketingem, podnikáním a dosahováním vyšší výkonnosti menších a středních podnikatelů. Intuitivní noviny vcházejí od roku 2005.


Inspirace ze Školy milionářů

Nový newsletter přinášející informace a inspiraci především z oblasti úspěchu v podnikání a prodeji. Doporučuji každému, kdo chce stát pevně na vlastních nohou.
 

Intuitivní noviny

Dvakrát měsíčně vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novinách  

Škola milionářů

Dvakrát měsíčně inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou.Informace, jak nakládáme s osobními daty, zde.