PARTNER PLUS - pro aktivní podnikatele

PARTNER PLUS - pro malé a střední podnikáníDo pěti let od začátku podnikání skončí 77 % nezávislých podnikatelů. U těch, jenž mají nějaké zázemí, které je podporuje, jako jsou třeba franšízanti nebo členové některých aliancí, je ale neúspěšnost jen 7 %. V čem je zásadní problém, co způsobuje ten téměř neuvěřitelný rozdíl v úspěšnosti? Jde o to, že ti úspěšní, kteří skoro všichni vydrží a prosperují, jsou zapojeni do nějaké organizace, která jim dodává „rozumy“, tedy kompletní podnikatelské know-how. O tom, jestli budete nadále prosperovat, tedy z největší části rozhodují vědomosti.

Síť PARTNER PLUS je jedinečná v tom, že členům – partnerům (především tradičním obchodníkům a restauratérům, tedy malým a středním podnikatelům) poskytuje ty nejlepší vědomosti, které v České republice můžete získat. Nejenže patřím k nejvýznamnějším odborníkům na malé a středí podnikání u nás (viz Miloš Toman – Kdo jsem a co dělám), ale neustále hledáme a testujeme nejnovější prodejní a marketingové postupy.

Pozor! Teď právě za poloviční cenu a nejlevnější varianta dokonce zadarmo. Jen do 30. 6.! Informujte se (viz formulář na konci stránky).


Jak vstoupit do sítě PARTNER PLUS

PARTNER PLUS nedodává žádné zboží a není nákupní aliancí, takže jde napříč všemi těmito sítěmi a partnerství v něm není v rozporu s členstvím v nákupních aliancích, franšízách nebo jiných sítích a společenstvích. Jeho členem tedy může být každý podnikatel.

Skládá se ze dvou částí. Univerzální věrnostní systém poskytuje vašim zákazníkům zajímavé výhody a vám data, která využijete při zvyšování prodeje. Druhou částí je rozsáhlá podpora v oblasti prodejních a marketingových dovedností a vědomostí, která vám zajistí v průměru 30 % navýšení tržeb (ověřeno 15letou praxí).

Členem sítě PARTNER PLUS se stáváte pořízením věrnostního programu s cenou od 8.200 Kč. Od té chvíle vás nepřetržitě podporujeme a zásobujeme vědomostmi prostřednictvím:

  • unikátních samoobslužných příruček
  • školení pro podnikatele
  • školení personálu
  • odborných knih
  • osobních konzultací
  • newsletterů

To všechno dostanete jako součást programu PARTNER PLUS z větší části zdarma (u školení za režijní náklady v řádu stokorun).

Záruka 100 % spokojenosti: Pokud budete chtít do jednoho roku s fungováním programu skončit, vrátíme vám celou pořizovací cenu. Věříme na 100 % tomu, co děláme.


Samoobslužné příručky pro tradiční podnikatele

Nejdůležitějším nástrojem v síti PARTNER PLUS jsou samoobslužné příručky. To jsou pomůcky, které vám umožní nejen „samoobslužně“ posoudit své podnikání a najít jeho rezervy a příležitosti, ale také působí jako nenásilné rady a inspirace. Není k tomu zapotřebí žádných zvláštních znalostí a zvládne to každý. S těmito publikacemi se stanete sám sobě podnikatelským poradcem a podporovatelem svého úspěchu. Na ně pak navazují školení, konzultace a přísun aktuálních informací.

Základní publikaci „Otestujte si svoji prodejnu“ nebo „Otestujte si svůj podnik“ dostanete zdarma při naší první návštěvě u vás. Stačí nás kontaktovat a my vám všechny funkce PARTNER PLUS předvedeme a základní publikaci vám předáme (viz formulář níže).


Stáhněte si ukázku samoobslužné příručky

Stáhněte si rozsáhlou ukázku příručky a vyzkoušejte si, jak se používá a co vám přinese.

 Stáhněte si rozsáhlou ukázku samoobslužné interaktivní publikace "Otestujte si svoji prodejnu"

 Nebo si stáhněte ukázku "Otestujte si svůj podnik" (pro hospody a restaurace)


Unikátní objem vědomostí pro menší podnikatele

V programu PARTNER PLUS jsem soustředil unikátní objem vědomostí, pocházející z mých více jak 25 let zkušeností s podporou malého a středního podnikání, z 9 knih věnovaných tomuto oboru, ze stovek odborných knih, které jsem nastudoval, a především reálných příkladů z poradenské praxe a každodenního styku s podnikateli. Ukázkou o objemu a kvalitě těchto vědomostí je i tento web, zejména e-booky a odborné články v blogu.


Proč se stát partnerem

Vstupte do sítě PARTNER PLUS a staňte se partnerem organizace vedené jedním z nejvýznamnějších odborníků na malé a střední podnikání a tradiční maloobchod u nás. Budu vás dlouhodobě podporovat ve vašem úsilí uhájit si své místo na trhu. Váš úspěch je i mým úspěchem. Jsem rád, že jsem našel cestu, jak vám předat své rozsáhlé vědomosti tak, aby podpořily vaše podnikání a prosperitu. PARTNER PLUS je jediný program, který v takovém rozsahu podporuje menší podnikatele. Přinese vám stabilitu, odolnost vůči velké konkurenci a zvyšování tržeb.

 Stáhněte si brožuru o programu PARTNER PLUS


Jak to funguje

Jednoduchý kontakt Otestujte si své podnikání Pomáháme vám růst 100% záruka spokojenost
Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo zavolejte některému z našich marketérů. Sejdeme se u vás a ukážeme vám, jak program reálně zvyšuje tržby.
 
Na první schůzce od nás dostanete zdarma 190tistránkovou samoobslužnou příručku "Otestujte si svoji prodejnu" nebo "Otestujte si svůj podnik". Jakmile budete mít program, začneme vás podporovat, aby vaše tržby rostly. Máme k tomu celou řadu nástrojů, od samoobslužných knih až po školení.
 
Garantujeme 100 % spokojenost. Pokud do roka zjistíte, že program PARTNER PLUS vám nevyhovuje a nechcete ho, vrátíme vám celou pořizovací částku.
 


Chcete se dozvědět, jak zvýšit tržby v průměru o 30 %?

Napište nám a my Vám osobně nezávazně vysvětlíme všechny podrobnosti, ať se můžete rozhodnout, jak užitečný program a partnerství v síti PARTNER PLUS pro vás je, a při té příležitosti vám zdarma předáme první samoobslužnou příručku podle vašeho výběru. Máme teď sice hodně práce a informačních schůzek, ale budeme se snažit setkat se s vámi co nejdříve.

Chci mít publikaci „Otestujte si svoji prodejnu“ nebo „Otestujte si svůj podnik“ zdarma a informace o programu PARTNER PLUS co nejdříve: