PARTNER PLUS - pro pivovary a výrobce nápojů

PARTNER PLUS - pro pivovary a výrobce nápojůV nedávné době se ukázalo, jak dokáží některá opatření ze dne na den změnit situaci na trhu. Přestože řada dodavatelů v době zavádění EET podpořila majitele hospod a restaurací, více jak 1000 jich skončilo. Byli to možná i vaši zákazníci. A podobný úbytek odběratelů může nastat kdykoliv. Je tedy ve vašem zájmu, abyste je podporovali více než jen jednorázovou akcí. Pokud pomůžete podnikatelům, kteří prodávají vaše produkty, aby rostli a jejich prodeje se zvyšovaly, pak současně pomůžete i sobě, aby prodej vašich produktů a váš podíl na trhu rostl.

Marketingová podpora odběratelů propagačními předměty a materiály už nestačí. Má je téměř každý a v takovém případě se rozdíly stírají a konzumenti je přestávají sledovat. Není to to, co by je dokázalo přesvědčit a co by vašemu odběrateli významně pomohlo stabilizovat podnikání a zvýšit tržby.


Moderní řešení pro pivovary a výrobce nápojů

Moderním trendem v podpoře prodeje je tedy nikoliv omezená dodávka POS materiálů, ale komplexní podnikatelská podpora. Tím si nejen pojistíte věrnost a stálost svých odběratelů, ale můžete přilákat další. Zvláště v dnešní době je takové partnerství, které jim k dopomůže k většímu výdělku, vítaným řešením pro upevnění vaší pozice na trhu. Příkladem, že to funguje, je například koncept maloobchodní aliance "Můj obchod".


Čím podpoříte své odběratele z řad menších podnikatelů

Principem spojenectví je zapojení vašich odběratelů do sítě PARTNER PLUS, a to z vaší strany buď prostým poskytnutím informací, nebo i širším zapojením (například distribucí samoobslužných příruček nebo poskytnutím věrnostních karet s vaším logem).

Co získají vaši odběratelé:

  • zapojení do sítě PARTNER PLUS
  • poskytnutí jedinečného podnikatelského a marketingového know-how
  • trvalá podpora školeními a konzultacemi s cílem zvyšovat tržby

 Stáhněte si brožuru o programu PARTNER PLUS


Samoobslužné příručky pro menší podnikatele

Systém podpory odběratelů a poskytování know-how je založen především na nových samoobslužných interaktivních příručkách, s jejichž pomocí si podnikatel může sám posoudit své přednosti i slabá místa, ale jsou také inspirací a nápovědnou k vylepšování a rozvíjení.

 Více o samoobslužných příručkách


Přínosy pro pivovary a výrobce nápojů

S podporou mých více jak 25 let zkušeností s podporou malého a středního podnikání můžete stabilizovat síť svých odběratelů a dát jim něco, co konkurence nemá. Partnerství vám přinese:

  • stabilizaci vaší sítě odběratelů
  • dlouhodobý růst prodeje v této síti
  • zvýšení atraktivity pro potenciální odběratele
  • snížení výdajů na marketing

 Stáhněte si brožuru o programu PARTNER PLUS pro dodavatele


Jak to funguje

Kontaktujte mě Tři možnosti Interaktivní publikace Dlouhodobá péče
Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře . Domluvíme si schůzku a já vám osobně ukážu, jak s pomocí programu PARTNER PLUS podpoříte odběratele i svůj prodej. Seznámím vás se třemi variantami, jak můžete svým odběratelům pomoci prosperovat a tím zvýšit svůj odbyt a současně i povědomí o značce. Pokud se dohodneme na spolupráci, každý z vašich odběratelů dostane na úvod zdarma samoobslužnou interaktivní publikaci. Může na ní být vaše logo. Vašim odběratelům budeme věnovat dlouhodobou péči, což je z pohledu vašich obchodních výsledků stejně významné, jako byste je podporovali vy.

Rádi vám předvedeme všechny výhody partnerství a možnosti spolupráce, kontaktujte nás:

Informace o nakládání s osobními daty zde.