PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavatele

Dodáváte desítkám, stovkám nebo i tisícům obchodníků, restauratérů a podnikatelů v řadě oborů? Vaše konkurence teď pravděpodobně přemýšlí, jak novou reklamní kampaní oslovit další konzumenty, ale vy ji můžete překvapit a získat pro sebe větší díl trhu. Jak toho dosáhnete? Podporou svých odběratelů. Je to logické. Pokud pomůžete podnikatelům, kteří prodávají vaše produkty, aby rostli a jejich prodeje se zvyšovaly, pak současně pomůžete i sobě, aby se prodej vašich produktů a váš podíl na trhu rostl. Je možné, že tento způsob podpory prodeje už v principu používáte, ale my vám můžeme nabídnout jeho o celou úroveň vyšší podobu.

PARTNER PLUS - pro výrobce a dodavatele

Je známo, že reklamní materiály a stojany v prodejně zvýší prodej toho zboží, které propagují. Už se ovšem tolik nemluví o efektu kanibalizace, totiž že prodej dalších produktů ve stejné kategorii zase poklesne, takže pro obchodníka je výsledek stejný a tržby se podstatně nezmění. Dodavatel tedy získá jen krátkodobou výhodu. Není proto lepší podporovat odběratele tak, aby se zvyšoval jeho celkový prodeje a tedy dlouhodobě i prodej produktu konkrétního dodavatele? Navíc vám v tomto případě nehrozí riziko, že byste o svého prodejce přišli.


Řešení pro 21. století

Moderním trendem v podpoře prodeje je tedy nikoliv omezená dodávka POS materiálů, ale kompletní podnikatelská podpora. Tím si nejen pojistíte věrnost a stálost svých odběratelů, ale můžete přilákat další. Zvláště dnes, kdy řada podnikatelů kvůli zavádění EET pochybuje, že si na nové náklady vydělá, je takové partnerství, které jim k tomu většímu výdělku dopomůže, vítaným řešením pro upevnění vaší pozice na trhu. Příkladem, že to funguje, je například koncept maloobchodní aliance "Můj obchod".

 Miloš Toman, autor koncepce intuitivního marketingu


Samoobslužné interaktivní publikace

Systém podpory odběratelů a poskytování know-how je založen především na nových samooblužných interaktivních publikacích, s jejichž pomocí si podnikatel může sám posoudit své přednosti i slabá místa, ale jsou také inspirací a nápovědnou k vylepšování a rozvíjení.

 Více o interaktivních publikacích


Přínosy

S podporou našich více jak dvacetiletých zkušeností s podporou malého a středního podnikání můžete stabilizovat síť vašich odběratelů a dát jim něco, co konkurence nemá. Partnerství vám přinese:

  • stabilizaci vaší sítě odběratelů
  • dlouhodobý růst prodeje v této síti
  • zvýšení atraktivity pro potenciální odběratele
  • snížení výdajů na marketing

 Stáhněte si brožuru o programu PARTNER PLUS pro dodavatele

 

Kontaktujte mě Tři možnosti Interaktivní publikace Dlouhodobá péče
Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře . Domluvíme si schůzku a já vám osobně ukážu, jak s pomocí programu PARTNER PLUS podpoříte odběratele i svůj prodej. Seznámím vás se třemi variantami, jak můžete svým odběratelům pomoci prosperovat a tím zvýšit svůj odbyt a současně i povědomí o značce. Pokud se dohodneme na spolupráci, každý z vašich odběratelů dostane na úvod zdarma samoobslužnou interaktivní publikaci. Může na ní být vaše logo. Vašim odběratelům budeme věnovat dlouhodobou péči, což je z pohledu vašich obchodních výsledků stejně významné, jako byste je podporovali vy.

Rádi vám předvedeme všechny výhody partnerství a možnosti spolupráce, kontaktujte nás: